Laisvalaikis

Stalo žaidimai vaikams: 2021-ųjų metų apžvalga

Stalo žaidimai – tai ne tik pramoga smagiam vakarui, tačiau taip pat ir gebėjimus ugdanti veikla, kuri puikiai tinka bet kokio amžiaus asmenims. Tiesa, jeigu vyresniems tai daugiau smagus laiko praleidimas, tai vaikams gali būti ir puiki ugdomoji priemonė. Svarbiausia – tinkami stalo žaidimai. O esant tokiai plačiai pasiūlai, esame tikri, kad rasite tai, kas atitiks Jūsų vaiko amžių bei gebėjimus.

Aptarsime 2021-ais metais labiausiai perkamus stalo žaidimus, kurie turėtų atsidurti ir Jūsų namuose.

BETMENO KAULIUKŲ RINKINYS 6D6

Betmenas – daugelio vaikų superherojus, tad natūralu, kad šis stalo žaidimas – tai ne tik pramoga, tačiau ir susitapatinimas su didvyriu. Net 6 kauliukai apjungia Betmeno komiksų veikėjus, kurie leis Jums geriau pažinti kiekvieną jų: Betmenas, Džokeris, Dviveidis, Harlis Kvinas, Pingvinas ir pats Caped Crusader’is.

100 SŪRIŲ JUOKELIŲ

Jeigu ieškote pramogos, kuri paskatins vakare jus daug juoktis – tuomet šis žaidimas yra puikus pasirinkimas. Tiesa, tinka ne tik vaikams, tačiau ir visai šeimai. Pasimėgaukite Ridleys žaidimų juokeliais, kurie apima net 100 anekdotų.

Žaidimas yra supakuotas yra sūrio formos dėžutę, tad tai yra originali dovana vaikui, kuris mėgsta kūrybiškumą. Kiekvienas bajeris – ant sūrio riekelės. Kad būtų dar smagiau ir įdomiau.

„STARFINDER“ KORTELĖS

„Starfinder Roleplaying Game“ – puikus žaidimas kiekvienam vaikui, kuris nori ne tik smagiai praleisti laiką, tačiau taip pat ir išmokti naujų dalykų. Žaidžiant – gali nutikti bet kas. Ar jūsų karį paralyžiavo ateivio išleisti toksiniai nuodai? O gal jūsų valdomas karys panaudojo maskavimo aurą, kad taptų nematomas? Ar visa jūsų žvaigždė laivo įgula nustojo veikti esant nulinei gravitacijai? Žinodami savo korteles – žinosite ir galimybes. Net 53 kortelės, kuriose – ne tik galios, gebėjimai, tačiau ir juokučiai, kurie tikrai pralinksmins Jūsų atžalą.

STALO ŽAIDIMAS “1830”

1830 yra mėgstama klasika, kuri dažniausiai patinka jau vyresniems, paaugliško amžiaus vaikams. Žaidimas yra apie geležinkelių tiesimą Rytų Amerikoje ir leidžia žaidėjams jame dalyvauti kaip verslininkams, kurie prekiauja biržoje ir investuoja į geležinkelių įmones. Tikslas – kuo daugiau uždirbti ir tapti geresniu verslininku. Taigi, žaidimas skatina priimti teisingus sprendimus, strateguoti. skaičiuoti.

 

Kiekvienas tėvelis yra atsakingas už tai, kad vaikas produktyviai leistų laiką. Stalo žaidimai – puikus pasirinkimas. Svarbiausia, kad tėveliai kartu žaistų su savo vaikais, kadangi taip kuriamas neįkainojamas ryšys.