Laisvalaikis

STOJO puodelis – išskleisk, pripildyk, mėgaukis, sustumk ir slėpk kišenėje

Vieną dieną Niujorko parke, bestumdydami vaikų vežimus, susitiko trys tėčiai. Visi trys tuo metu mėgavosi šviežia kava, įsigyta parko kavinėje. Kava buvo išpilstyta į popierinius puodelius. Pokalbio metu užgimė idėja: „O kas, jeigu atsisakytume vienkartinių popierinių kavos puodelių? Dėl savo vaikų ir dėl planetos, kurioje jie gyvens, ateities.“ Taip gimė STOJO.

Ar žinojote, kad karštų gėrimų puodeliai, kuriuos lengva ranka išmetate į popieriui skirtus konteinerius, niekada nebus perdirbti?

 5% šių puodelių medžiagų – tai plastikas, kuris būtinas popieriaus įlaminavimui. Antraip neįmanoma išlaikyti karštų gėrimų. Vienkartiniai puodeliai – viena dažniausiai vaizdinguose gamtos kampeliuose randamų atliekų. Akivaizdu, kad jų laukiantis likimas – ne vieną dešimtmetį irti gamtoje.

Stojo daugkartinis silikoninis puodelis – ideali alternatyva besaikiam plastiko vartojimui.

Šis šiuolaikiškas ir stilingas puodelis visur keliauja su jumis. Sustumtas, jis telpa net kišenėje bei mažame rankinuke. Nusprendę atsisakyti vienkartinių puodelių naudojimo, savojo STOJO tikrai nepamiršite namuose. KODĖL? Sustumiamas, tarsi armonikėlė, vienu judesiu suplojamas 355 ml ar 473 ml dydžio puodelis lengvai tilps delne.

Visiškai saugus puodelis

Pagamintas iš karščiui atsparaus ir saugaus sąlyčiui su maistu ir gėrimais silikono, su karščiui atsparia “rankove”, idealiai sandariu dangteliu bei šiaudeliu (473 ml modeliai), STOJO puodeliai yra skirti kasdieniam malonumui, pamiršus visus rūpesčius. Išgėrę kavą ar arbatą sustumkite puodelį, uždengę jį dangteliu (išplausite prieš kitą panaudojimą arba grįžę namo).

Stojo Puodeliai tinkami ir užpilamoms sriuboms bei košėms ruošti.

“Rankovė” suteikia puodeliui stabilumo, leidžia mėgautis karštais gėrimais, nenudeginant pirštų.

Stiliaus detalė

Subtilios ir ryškesnės – rinkitės savo daugkartinio puodelio spalvas pagal nuotaiką, dominuojančius garderobe atspalvius, o gal priderinsite prie automobilio spalvos? Persikinė, švelniai rožinė, kašmyro, šalavijų, samanų, eukalipto, akvamarino, juoda.

Kitą kartą, besiruošdami įsigyti dar vieną popierinį perdirbimui netinkamą puodelį, susimąstykite: gal verta prisijaukinti daugkartinį puodelį-draugą? Be to, su daugkartiniais kavos puodelis net kelios kavinės ir degalinės suteikia mažiausiai 10% nuolaidą kavai ir arbatai!

Įsigykite jau šiandien ETIAM PLANET tvarių ir stilingų prekių elektroninėje parduotuvėje www.etiamplanet.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *