Laisvalaikis

Meškerės valai ir pavadėliai. Į ką atkreipti dėmesį?

Negalime ginčytis, kad vienas iš sėkmingos žvejybos įrankių yra meškerės valas arba pavadėlis. Juk nuo jų dažniausiai priklausys žvejybos sėkmė, ar pavyks iš vandens ištraukti pagautą žuvį ir valas ar pavadėlis nenutrūks. Tad į ką labai svarbu atkreipti dėmesį juos renkantis, kuo jie skiriasi ir kur geriausia įsigyti kokybiškus ir patvarius valus ir pavadėlius už geriausią kainą?

Kas yra meškerės valai ir pavadėliai?

Meškerės valą ar pavadėlį galima apibūdinti kaip vieną iš pagrindinių meškerės elementų, kurio dėka galima pagautą laimikį partempti iki kranto. Valų ir pavadėlių rūšių yra labai įvairių, juos reikėtų naudoti pagal pasirinktą žvejybos tipą. Valai ir pavadėliai skirstomi į tokias kategorijas: karpiniai pavadėliai ir valai, pinti valai, spiningavimo pavadėliai ir valai, feeder valai.

Kaip išsirinkti tinkamą meškerės valą ir pavadėlį?

Meškerės valą ar pavadėlį reikėtų rinktis labai atsakingai, nes tai yra vienas iš svarbiausių žvejybos reikmenų, nes nuo jo gali priklausyti žvejybos sėkmė. Jei valas bus per plonas, didelė tikimybė, kad pagauta žuvis jį nesunkiai nutrauks ir taip jūs liksite be laimikio. Tad renkantis valą ar pavadėlį svarbu žinoti, kokia žvejyba užsiimsite ir pagal tai juos rinktis. Jei tarkime žvejosite dideliu atstumu, tuomet valas ar pavadėlis turėtų būti kuo mažiau tamprus, kad jūs kaip įmanoma daugiau galėtumėte kontroliuoti žvejybos procesą ir sėkmingai partempti pagautą žuvį. O kai žvejojama nedideliu atstumu, tuomet reikėtų valą ar pavadėlį rinktis su didesne amortizacija. Taip pat renkantis šį produktą svarbu atkreipti dėmesį ar jis yra skęstantis ar ne. Tai vėl, žinoma, svarbu atsižvelgti į pasirinktą žvejybos tipą. Aišku, renkantis valą ir pavadėlį svarbu atkreipti dėmesį į jo ilgį. Be to, kartais yra svarbi ir meškerės valo arba pavadėlio spalva. Tai daugiau yra aktualu, jei yra pasirenkamas spiningavimas arba meškeriojimas museline meškere.

Kur įsigyti kokybiško valo ir pavadėlio?

Valų ar pavadėlių pasirinkimas yra labai didelis ir platus. Jų galima įsigyti kiekvienoje žvejybos parduotuvėje ar internetinėje parduotuvėje. Kad galėtumėte išsirinkti jums tinkamą variantą, rekomenduojame apsilankyti internetinėje parduotuvėje zvejojam.lt . Šioje parduotuvėje rasite įvairių valų ir pavadėlių, kurie atitiks kiekvieno kliento lūkesčius. Čia ne tik rasite geros kokybės ir kainos santykį, bet ir ne retai galėsite gauti nuolaidų. Tad aukštos kokybės ir patikimas prekes galėsite įsigyti dar patrauklesnėmis kainomis.