Namai

Kuo nauji butai Vilniuje pranašesni už senuosius?

Daugeliui naujakurių sostinėje tenka anksčiau ar vėliau ieškoti nuosavų namų. O tuomet jau natūraliai gali iškilti toks klausimas. Nors dažnai skirtumai bei naujųjų statinių privalumai būna pakankamai akivaizdūs. Ir pagrindinė to priežastis yra visiškai kitoks vidaus erdvių išplanavimas, kuris labai svarbus šiuolaikiniam žmogui. Kadangi gyvenimo įpročiai nuolat keičiasi, todėl ir būstas turi būti pritaikytas prie jų. Be to, daugelis naujai statomų projektų turi ne tik patogią erdvę gyventi, bet ir kitus privalumus. Pavyzdžiui, išskirtinė vieta ir aplinka, kuria pasižymi nauji butai Neries krantinėje Vilniuje. Taip pat ir aplink išvystyta infrastruktūra su laisvalaikio erdvėmis bei vaikų žaidimo aikštelėmis ar privačiu kiemu tik gyventojams.

Ar saugu pirkti dar nepabaigtus projektus?

Nekilnojamojo turto paklausa sostinėje tokia didelė, jog neretai žmonės perka būsimus namus dar net neprasidėjus arba nepasibaigus jų statyboms. Kas kartais gali atrodyti ne pats patikimiausias variantas. Tačiau tokie nauji butai Vilniuje dažniausiai statomi patikimų kompanijų, kuriuos nuolat vykdo statybas bei vysto naujus projektus. Todėl nerimauti tikrai nereikėtų. Tuo labiau, kad pasirašoma oficiali sutartis, o atsiskaityti galima jau pasibaigus statyboms bei realiai apsigyvenus naujuose namuose. Aišku, yra variantų pirkti ir jau pilnai užbaigus statinius, kurie tikrai nepaliks abejingų. Būtent taip galėtų būti apibūdinami nauji butai Neries krantinėje Vilniuje. Taigi, tai kiekvieno asmeninis pasirinkimas, tačiau dažnu atveju nerimauti priežasčių tikrai nebus. Net jeigu darbai dar ir neprasidėję.

Kodėl nauji butai Neries krantinėje Vilniuje bus gera investicija?

Vis dažniau įsigyjamas būstas su tikslu investuoti turimus pinigus ir taip apsaugoti juos nuo infliacijos. Tuo labiau, kad toks pirkinys gali dar papildomai ir generuoti nuolatines pajamas. Pavyzdžiui, jeigu nuspręstumėte jį išnuomoti. O žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą, tai labiausiai pabrangs tokie nauji butai Vilniuje, kurie išsiskiria kažkokiomis savo ypatybėmis. Todėl ir daugelis investuotojų renkasi išskirtinėje vietoje esančius bei aukštesnės klasės būstus. Kadangi laikui bėgant jų vertė tik augs, ypač sostinėje.