Laisvalaikis

Meiles žodžiai – kodėl juos taip sudėtinga ištarti?

Tai dažnai girdimas klausimas, kuomet žmonės nori išsakyti ką jaučia vienas kitam. Iš šalies, tai padaryti atrodo labai lengva, užtenka atsidaryti internetą, į paiešką įvesti žodžius „meiles zodziai” , išmokti keletą eilučių ir atrodysite lyg romantiškas poetas. Dėja, visos fantazijos išgaruoja, kuomet ateina momentas tuos žodžius panaudoti. Šiame straipsnyje norėsime pasikalbėti plačiau apie psichologiją, naujų santykių kūrimą, bei esamų puoselėjimą. Ko iš vyrų tikisi moterys, ir kas yra svarbiausia vyrams?

Ar verta pasiūlyti draugauti, šiais laikais?

Po kiek laiko galima pasiūlyti draugauti? Ar dar kas nors siūlo draugauti? Šie klausimai kamuoja daugelį jaunuolių. Nors tai atrodo iš dalies vaikiškas dalykas, primenantys paauglystės laikus.  Mes Ekomokslas.lt kolektyvas,  iš savo asmeninės patirties, linkę patarti, jog fiksuoti draugystės pradžią yra būtina. Tokiu atveju galima švęsti sukaktuves, abiems partneriams aiškiau dėl jų statuso. Taip pat tai apsaugo nuo galimų nesusipratimų, kuomet vienas iš partnerių gali laikyti Jus pora, o kitas draugu, kuriam gali pasipasakoti apie buvusius susitikimus. Arba kitų nesusipratimų.

Pasiūlyti draugauti turėtumėte bent jau po poros savaičių pasimatymų. Tai lyg prisipažinimas meilėje, sudėtingas momentas. Tačiau tikime, jog kiekvienas galime sugalvoti kaip nors įdomiai sutarti draugystės pradžią pvz: Tai koks mūsų statusas? Noriu būti daugiau nei draugai? ; arba tiesiog – tiesiai šviesiai – ar nori su manim draugauti. Daugiau idėjų galite rasti puslapyje Sentencijos.lt. Šiuo atveju svarbūs yra ne tik ištarti žodžiai, bet kaip jie ištarti, kokia Jūsų kūno kalba, koks balso tembras. Beabėjo, rekomenduojame pasirinkti gražią vietą, kalbėti apie tai tuomet kai esate užtikrinti, bei romantiška nuotaika.

Kaip pasipiršti? Meilės žodžiai turi eiti iš Jūsų sielos gelmių

Tai yra daug sudėtingiau, nei pasiūlyti draugauti. Vedybos yra rimtas žingsnis ir reikia parinkti ypatingus meilės žodžius savo mylimam žmogui. O pats momentas, kuomet vyras priklaupia ir užmauna žiedą yra jaudinantis. Daugelis vyrų nepripažįsta šios baimės, tačiau ji yra. Dažnai turimos mintys: jei ji nesutiks, arba ji dar tam nepasiruošus.. Kaip toliau vystysis mūsų santykiai??..  O moterims vedybos yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime. Po jo eina šeimos pagausėjimo planai, bendras ateities kartu kūrimas.

Šiuo atveju turite vadovautis savo širdimi ir nuojauta, ar jau laikas. O galbūt Jūsų dama kuris laikas jau mėto užuominas, juokelius, jog nesulaukia iš Jūsų žiedo? Tuomet viskas tampa daug paprasčiau! Belieka nupirkti žiedą ir taikyti progą.

Pasipiršti galite įvairiai, viskas priklauso nuo fantazijos. Vienos populiaresnės idejos, tai kelionėje šiltuose kraštuose, arba Paryžiuje ( Meilės mieste), prie jūros pasitinkant saulėlydį.  Jei Jums patinka dėmesys, galite suplanuoti pasipiršimą viešoje vietoje, kur pilna žmonių aikštėse lauke. Tačiau taip pat galima pasirinkti tokią opciją po romantiškos vakarienės namie. Juk svarbiausia mylimas žmogus šalia.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *