Paslaugos

Kokias funkcijas atlieka interjero dizaineris?

Jeigu norite, kad Jūsų namų interjeras būtų ne tik stilingas, tačiau taip pat ir funkcionalus – tuomet siūlome ieškoti specialisto, kuris turi patirties, kuri gali padėti įgyvendinti šiuos poreikius. Svarbiausia, žinoma, kuo daugiau komunikuoti. Tokiu atveju architektas Vilniuje geriausiai suprasti Jūsų poreikius ir sukurs tokius namus, kurie konkrečiai Jums yra tobuli iki mažiausių smulkmenų.

Tiesa, reikia gero specialisto, kurio teikiamos paslaugos Jums tobulai tinka. O kaip tokį rasti? Žinoma, paieškos būdu.

Ieškome interjero dizainerio

Kadangi šiuo metu interjero dizainerių pasiūla rinkoje yra gana plati, žinoma, reikia atsakingai ieškoti to, kurio teikiamos paslaugos Jums labiausiai tinka. Kai kurie bene daugiausia dėmesio skiria kainai. Normalu, kad tai yra svarbus specialistų vertinimo aspektas, tačiau jokiu būdu negali būti svarbiausias arba vienintelis, kadangi reikia daugiau dėmesio skirti kokybei, pavyzdžiams ir galbūt komentarams apie tam tikro specialisto arba įmonės teikiamas paslaugas.

Ne tik patalpų stiliaus kūrimas

Daugeliui žmonių atrodo, kad interjero dizainerio darbas yra kurti tik patalpų stilių, tai yra, namų arba kito objekto vidų. Tai nėra visiškai tiesa. Dažniausiai derinys bus harmoningas tik tokiu atveju, kai kuriamas patalpų stilius bus derinamas su išore. Tokiu atveju reikia, kad specialistas apjungtų abi šias erdves. Tuomet rezultatas pranoks lūkesčius visomis prasmėmis ir bus harmoningai jaukus.

O gal architektas?

Kai kurie samdo ne interjero dizainerius, tačiau architektus, kurie greta konkrečiai savo teikiamų paslaugų taip pat dažniausiai atlieka ir dizaino kūrimo paslaugas. Esame tikri, kad tokiu atveju harmoningas derinys tampa dar aukštesnio lygio, kadangi komponuojami tokie namo elementai, kurie iškart apgalvojami ir funkcijos prasme.

Interjero dizaineris gali teikti labai įvairias paslaugas. Svarbiausia yra su juos sudaryti sutartį, kurioje bus detaliai aptariama – kokios paslaugos bus teikiamos. Kuo sutartis bus aiškesnė – tuo didesnė tikimybė, kad tikrai nekils jokių problemų, svarbiausia, kad bus galima džiaugtis namais, kurie jums yra tobuli.