Paslaugos

Kas yra diguva?

Ar esate girdėję apie naują internetinę parduotuvę Diguva? Ši parduotuvė yra įkurta 2021 metais vasario mėnesį, ir prekiauja įvairiausiomis prekėmis Lietuvoje. Ši parduotuvė vykdo savo veiklą tik internete, tad jei esate iš kitos šalies, užsakymų padaryti čia jums deja, nepavyks. Visos siūlomos prekės šioje parduotuvėje yra be PVM mokesčio, nes veikla yra vykdoma pagal individualią veiklą. Mes stengiamės pildyti savo asortimentą kiekvieną dieną, ir pasiūlyti prekes už mažiausias kainas, kad mūsų klientai liktų patenkinti. Prekės yra pristatomos kurjerius, tiesiai jums prie namų durų , per 1 – 3 darbo dienas.

Ką galiu rasti jų puslapyje?

Diguva turi įvairiausių prekių asortimentą, tad išsirinkti prekių sau, galėsite tikrai lengvai, o ir kainos yra ypatingai žemos. Čia rasite įvairiausiu prekių ne tik sau, bet galite rasti ir savo vaikams. Prekės vaikams skiltyje galite rasti tokių dalykų kaip: žaislai vaikams, maitinimo priemonės, elektriniai automobiliai, vaikų priežiūros prekių ir dar įvairiausių kitokių prekių. Taip pat galime pasiūlyti didelį prekių pasirinkimą jūsų augintiniams, jei ieškote kačių draskyklių, čia jų galite rasti vos nuo 8 eurų, išsirinksite norimą spalvą, norimą dydį. Taip pat galite rasti ir prekių savo šuniukams, turime labai gražių gultų įvairiausių dydžių, tad tikrai nesvarbu kokio dydžio jūsų šuo, rasite jam tinkamą gultą tikrai!

Galime pasidžiaugti, kad skiltyje ,, Robotas siurblys ” galite rasti sau naują namų tvarkytoją vos nuo 30 eurų. Šie siurbliai, išsiurbs visus nešvarumus, esančius jūsų namuose, tad pamirškite kasdieninę problemą, kai tenka imti siurblį į rankas ir eiti siurbti.

Mes turime prekių įvairiausių, tad galėtumėme vardinti ir vardinti, bei pasakoti įvairiausius jų privalumus, tačiau uždėję į mūsų parduotuvę, rasite tikrai norimų prekių.

Kodėl verta pirkti pas mus?

Visi žino, kad visame pasaulyje šiuo metu siaučia visiems žinomas virusas ,,Covid”, todėl mes siūlome geriausią apsipirkimą internetu. Pirkdami internetu, jūs sutaupysite laiko, lengviau rasite norimas prekes, bei apsisaugosite nuo pačio viruso.

Dalintis