Patarimai

Norite šventę susikurti pigiau? Verta pasinaudoti šiais patarimais

Tikriausiai ne kartą esate planavę ar organizavę šventę, todėl tikrai žinote, kad jos kainuoja nemažai. Bet yra visai natūralu, kad tam tikrose vietose norisi sutaupyti ir žinant tam tikrus dalykus galite tai ir padaryti, o svarbiausia, kad šventė visiškai nesiskirs nuo tos, kuri kainavo kur kas brangiau. Todėl šiame straipsnyje norime pateikti kelis patarimus, kurie leis susikurti nepakartojamą šventę, bet už kur kas mažesnę sumą.

Viską pradėkite planuoti kaip įmanoma anksčiau

Jeigu tikrai esate nusprendę, kad tam tikra šventė tikrai vyks, tai ją pradėkite planuoti kaip įmanoma anksčiau ir bent būtiniausius dalykus rezervuokite ar išsinuomokite. Jeigu rengiate vestuves, visas planavimas gali prasidėti jau net ir prieš dvejus metus. Tad jau iš anksto verta pagalvoti, kurioje vietoje jos bus daromos, kiek bus svečių ir panašiai. Kuo anksčiau bus padarytas planas ir pagrindinės paslaugos užsakytos, tuo didesnė tikimybė, kad išeis sutaupyti labai nemažai.

Šventės vieta

Šventės vieta dažniausiai atsieina pačius didžiausius pinigus, todėl visada verta apsvarstyti kitus galimus variantus, kurie leis šiek tiek sutaupyti. Vienas iš tokių variantų gali būti sventiniu palapiniu nuoma. Tai yra puiku, nes visą šventę galima susikurti tiesiog savo kieme, praktiškai visada būsite gryname ore, o vasaros sezonu tai yra itin praktiška ir kur kas patogiau. O kas svarbiausia, galima sutaupyti beveik pusę sumos, kurią išleistumėte ant kitų patalpų ar sodybos nuomos.

Dekoracijomis pasirūpinkite patys

Kaip žinia, šventinės dekoracijos gali kainuoti nemažai, todėl jas darykitės patys, nes kai kurie variantai gali būti visai nesudėtingi ir tikrai kiekvienam išeitų tai pasidaryti. O jeigu nusprendėte pasinaudoti palapinių nuomos paslaugomis, tai dekoruoti tikrai galite patys, nes joms papuošimų labai daug nereikia, nes jos ir taip yra puošnios. Tad prie jų kuo puikiausiai gali tikti balionai ar kitos nesudėtingos dekoracijos.

Papildomos detalės patalpose

Jeigu nuomositės palapinę šventei, tai žinokite, kad paprastesnis būdas yra išsinuomoti ir įvairius stalus ir kėdes, nes taip viskas atrodys kur kas tvarkingiau ir estetiškiau. Tikrai neverta į palapinę nešti namuose esančių stalų ir kėdžių, nes tikrai jie nebus vienodi, todėl iš karto vaizdas bus sugadintas. Kadangi jau pasirinkote kur kas pigesnį variantą, tai yra nuomotis palapinę, tai sutaupytą sumą galite išleisti ant stalų ir kėdžių nuomos. Bet verta žinoti ir tai, kad jos nėra brangios, dar labai daug nepadidins išlaidų biudžeto.