Automobiliai

Automobilių nuoma Vilniaus oro uoste Jus išgelbės nuo draugų bei giminaičių pavėžėjimo paslaugų

Keliauti daugelis mūsų taip įpratę, kad jau nebeįsivaizduojame, kad galėtume neplanuoti ilgųjų savaitgalių ar ilgesnių atostogų užsienio šalyse. Žinoma, visi puikiai pamena pandemijos metus, kai visgi nepavyko niekam į užsienius ištrūkti, bet čia jau kita istorija. Panašu, kad kelionės atsigavo ir lietuviai tikrai „nestabdo“. Oro uostai vėl knibždėte knibžda nuo keliautojų, kelionių agentūros vėl džiaugiasi pelnu, o automobilių nuoma Vilniaus oro uoste klesti. Kelionės ir galimybė išsinuomoti automobilį yra neatsiejami du dalykai.

Dabar tiek daug mūsų tautiečių gyvena užsienyje arba net patiria du gyvenimus, jei tenka ypač daug keliauti darbo reikalais. Čia – vienur praleista savaitė, čia – kitur. Žiūrėk, vėl Vilniaus oro uoste ir ieškoma, kaip nuvykti ne tik iki viešbučio ar turimo sostinėje buto, bet norisi nulėkti aplankyti ir draugus, šeimos narius ar gimines, kurie dažnai būna išsibarstę po visą Lietuvą. Būtent tokiais atvejais – labai naudinga bei reikalinga žinoti bei turėti kontaktus, kur yra siūloma patikima bei draugišką kainą siūlanti automobilių nuoma Vilniaus oro uoste.

Tautiečiams bei atvykstantiems jų draugams atskridus į Lietuvą atostogų tikrai nesinori būti priklausomam ir laukti pavėžėjo paslaugų iš draugų ar giminių. Daug naudingiau bei efektyviau yra patiems išsinuomoti automobilį. Tai galėsite padaryti vos tik nusileidę Vilniaus oro uoste. Minimalus automobilio nuomos laikotarpis yra viena para (24 val.), tad jį turėti kaip savo galėsite ir visų atostogų metu. Jeigu panorėsite, galėsite su naujuoju automobiliu keliauti neribotu kilometražo kiekiu visose Baltijos šalyse. Tuo tarpu kitose Europos sąjungos šalyse kilometražas ribojamas iki 500 km per parą. Viršijus kilometrų apribojimą taikomas papildomas mokestis.

Žinoma, kiekviena auto nuomos kompanija taiko vis kitas taisykles bei gali pateikti kitokią sutartį nei esate įpratę, todėl prieš pasirašant sutartį su automobilių nuomos bendrove reikėtų gerai žinoti savo poreikius. Reikia nepamiršti ir to, kad reikalavimai nuomojamam automobiliui ir paslaugoms gali skirsis, jeigu planuojate jį ilgesnėms atostogoms arba planuojate tik trumpą pasivažinėjimą kaimyninėje valstybėje. Tik atsakingai sudarę bei pasirašę automobilio nuomos sutartį, kelionės metu jausitės komfortiškai.

Pasirašant automobilio nuomos sutartį taip pat dar bus privalu turėti vairuotojo pažymėjimą (vairuotojui taikomas patirties cenzas – ne mažiau 2 metų stažas), asmens dokumentą bei vardinę kreditinę kortelę. Nepamirškite, jog visi išvardinti dokumentai ir rezervacija turi būti vieno asmens vardu, t.y. būtent to, kuris vairuos automobilį. Be abejo dar svarbu, kad kreditinėje kortelėje būtų depozitui (užstatui) reikalinga suma.