Verslas

Internetinės reklamos galimybės Jums

Šiais laikais internete nori būti kiekvienas verslas. Dėl savaime suprantamų, daugybės priežasčių. Patogu pateikti apie save reikalingą ir aktualią informaciją kaip paslaugos, prekių aprašymai, kainynas, dažniausiai užduodami klausimai, kontaktai, bei reikiami rekvizitai Tačiau ką daryti, kai to siekia beveik visos įmonės? Atsakymas vienas ir aiškus – Google reklama kartu su seo paslaugomis bei patraukliu ir vartotojams patogiu tinklapiu. Tad šiandienos tema bus Google reklamos galimybės. Tikimės Jog tai bus naudinga.

Milžiniškas  Google reklamos potencialas ir pasiekiamumas

  • Ypač aktualu naujai sukurtiems puslapiams. Kuomet siekiama garsinti prekės ženklą ( brand) ir pačią svetainę, jog apie ją sužinotų kuo daugiau žmonių per trumpą laiką. Didelis šios reklamos pliusas, tai jog greitai galite pasiekti savo tikslinį klientą ir palaipsniui didinti žinomumą. Gaunami lankytojai yra „šilti” ieškantys prekių, ar paslaugų teikėjo.
  • Galima nustatyti konkretų dienos/savaitės ar mėnesio biudžetą kurį planuojate išleisti reklamos paslaugomis. Daugiausiai priklauso paspaudimo kaina, kuri priklauso nuo Jūsų pasirinktos konkurencinės aplinkos – verslo nišos
  • Svarbus dalykas, tai jog norint paleisti efektyvią reklamos kompaniją, reikalingos atitinkamos žinios. Priešingu atveju, galite išleisti neadekvačiai dideles sumas, ir negauti naudos. Kaip pavyzdys teikiate autoserviso paslaugas Vilniuje, o reklamos paspaudimai bus nustatyti iš Klaipėdos. Tai vienas iš niuansų, kurių gali būti ir daugiau.
  • Taip pat vienas svarbiausių dalykų, įvertinti investicinę grąžą iš pačios reklamos. Kiek klientai generuoja apyvartos ir pelno.

Seo paslaugos – puikus duetas kartu su  Google reklama paieškos sistemoje:

Seo paslaugos (SEO – search engine optimization), tai puslapių optimizavimas, siekiant būti daugiau rodomam paieškų sistemose. Tai yra nuoseklus darbas, kurio rezultatai paprastai pasimato po 5-9 mėnesių aktyvaus darbo tiek su pačia svetaine, tiek išoriniais portalais. Užsakydami šias paslaugas nemokate už kiekvieną paspaudimą, tačiau turite išlaikyti esamas paieškos pozicijas ir stebėti konkurentus, jų veiksmus.

Tai puikiai dera su Google reklama Adwords, kadangi tai yra kompleksiniai veiksmai. Įsivaizduokime, jog užsiimate ta pačia prieš tai minėta paslauga – autoservisais. Paieškos sistemoje vartotojai įvedę Jus į paiešką gali pamatyti du kartus: viena vieta yra tarp mokamų skelbimų reklama, o kita organinė paieška. Tai taip pat gerina brendo žinomumą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *