Sveikata

DYLN – gertuvė, pakeičianti vandens pH

Apie šarminio vandens naudą, turbūt, esate girdėję ne kartą. Šarminiu vadinamas vanduo, kurio pH yra didesnis už įprasto geriamo vandens pH maždaug dviem skaičiais (t.y. nuo 6-7 pakyla iki 8-9). Manoma, kad šarminis vanduo teigiamai veikia žmogaus organizmą, suteikdamas daugiau energijos, mažindamas oksidacinį stresą, gerindamas virškinimą.

Tokį vandenį ypač mėgsta aktyviai judantys žmonės. Sportuojant ir netenkant skysčių, šarminis vanduo žymiai greičiau patenkina organizmo poreikius: jis geriau pasisavinamas, tad greičiau numalšina troškulį, atkuria elektrolitų pusiausvyrą.

Žmonėms, kuriuos kamuoja padidėjęs skrandžio rūgštingumas, padeda šarminio vandens savybė – sumažinti refliukso simptomus. Vartojant vandenį, kurio pH didesnis, negu 7, greitėja medžiagų apykaita, iš organizmo pašalinami toksinai, šitaip išvengiama vidurių kietėjimo.

ŠARMINIS VANDUO – PASIGAMINTI AR NUSIPIRKTI?

Galima tokį vandenį gaminti namuose iš paprasto vandens, druskos ir citrinos. Galima įsigyti fasuotą plastiko buteliuose. Šarminio vandens taroje kaina yra 1,5-2 kartus didesnė, negu įprasto mineralinio vandens.

Paprastas, patogus ir šiuolaikiškas būdas visuomet po ranka turėti šarminio vandens yra plieninė DYLN gertuvė. DYLN gertuvėje vandens šarminimo procesas trunka vidutiniškai apie 15 minučių. Šį darbą atlieka gertuvės dugne patalpintas specialus difuzorius.

VITABEAD VANDENĮ ŠARMINANTYS MINERALAI

Difuzoriuje esantys rutuliukai – tai ne kas kita, kaip natūralūs mineralai, tokie, kaip cinkas, magnis, silicis ir turmalinas. Jie yra specialiai paruošiami, įkaitinant iki 700°C. Šarminio vandens kokybė ir skonis stebina – vanduo tampa gaivus ir gardus, tarsi tyriausio kalnų šaltinio. Vieno difuzoriaus pakanka apie 325 pilnam butelio užpildymui, po to jį labai paprasta pakeisti.

316 LAIPSNIŲ CHIRURGINIS PLIENAS – IDEALI IZOLIACIJA

Gertuvės vidus pagamintas iš 316 laipsnių japoniško chirurginio plieno. Pasaulyje itin mažai gamintojų, naudojančių tokios aukštos kokybės medžiagą. Išorėje panaudotas 304 laipsnio plienas. Keli medžiagos sluoksniai sukuria puikią izoliaciją, leidžiančią išlaikyti reikiamos temperatūros vandenį. Šaltą ir net ledinį vandenį išsaugosite iki 24 val. O štai šiltą (iki 40°C) – apie 10 valandų.

Jeigu pageidaujate DYLN gertuvėje laikyti karštą vandenį, išimkite difuzorių, kadangi mineralams kenkia karštas vanduo. Tuomet plieninė gertuvė dvigubomis sienelėmis pasitarnaus kaip termosas.

ERGONOMIŠKA, PATOGI IR STILINGA GERTUVĖ

DYLN gertuvės yra skirtingo dydžio: 480 ml, 620 ml, 950 ml,1200 ml. Visos gertuvės yra su lanksčiomis rankenomis, leidžiančiomis patogiai neštis rankose bei itin maloniu neslidžiu paviršiumi. Platūs kakleliai leidžia įsimesti ledo kubelius ir įpilti vandenį, jo neištaškant. O pageidaujant galima įsigyti ir DYLN sportinį snapelį (480 ml ir 620 ml talpos gertuvėms).

DYLN gertuvė sužavi pirmąjį, ją įsigijusį taip, kad jis arba ji skuba apdovanoti visus artimuosius. Kiekvienas šeimos narys gali turėti savąją DYLN gertuvę, juk spalvų ir dydžių įvairovė būtent tam ir pritaikyta.

Išsirinkite savąją DYLN vandenį šarminančią gertuvę jau šiandien ETIAM PLANET tvarių ir stilingų prekių elektroninėje parduotuvėje www.etiamplanet.com!