Paslaugos

Taro kortos ar lenormand kortos, kurias pasirinkti?

Pranašavimo kortos skirstomos į tris pagrindinius tipus: taro kortos, orakulo kortos bei lenormand kortos. Šios kortos populiariausios ir plačiausiai naudojamos būrimų atlikimui. Visos šios kortos tinkamos susipažinti su pranašavimo sistemomis. Taro bei lenormand kortos daugiau naudojamos profesionaliems būrimams atlikti, o orakulo kortos paprastiems būrimams.

Taro kortos – šios kortos vienareikšmiškai populiariausios iš visų pranašavimo kortų. Taro kortos visų labai mėgstamos dėl įtin tikslių atsakymų. Šių kortų pagalba galėsite gauti atsakymus į visus norimus klausimus. Šios kortos turi savo originalų dėstymą, todėl norint būrti jomis turite žinoti visas kombinacijas ir kortų reikšmes.

Lenormand kortos – šios kortos kaip ir taro kortos naudojamos profesionaliems būrimams atlikti. Lenormand kortos pateikia tikslius atsakymus. Lenormand kortos turi konkretų dėstymą, todėl naudotis kortomis gali tik mokantis žmogus. Norint gauti tikslius atsakymus reikia žinoti kortų dėstymą bei jų reikšmes.

Orakulo kortos – šios kortos tinkamos pradedantiesiems, kurie nori susipažinti su pranašavimo sistemomis. Orakulo kortų pateikiami atsakymai būna labai abstraktus, nekonkretus. Šios kortos neatsakys į konkrečius klausimus, todėl jeigu norite tikslių atsakymų geriau rinkitės taro arba lenormand kortas.

Visos praašavimo kortos padeda lavinti intuiciją ir geriau pažinti save bei aplinką. Ar kadanors susimastėte, kad visi atsakymai slype pas jus, reikia tik jų paieškoti. Šios kortos puikus įrankis jūsų paties pagalba gauti norimus atsakymus. Visas šias kortas rasite elesoul.eu parduotuvėlėje. Taip pat, mūsų parduotuvėlėje rasite ir pranašavimo kortų – taro semanintinės būrimo sistemos mokymus. Baigę šiuos mokymus galėsite atlikti asmeninius būrimus sau bei kitiems. Taro pranašavimo sistema turi mažuosius bei didžiuosius arkanus, norit atlikti būrimus galima tai padaryti tiek su mažaisiais, tiek su didžiaisiais ar netgi pasitelkiant abudu. Pradedantieji tarologai būrimus atlieka pasitelkiant mažuosius arkanus, tačiau siekiant maksimaliai tikslaus rezultato rekomenduojama naudoti visą kaladę – 78 kortas. Taigi jeigu norite tik susipažinti ir išbandyti pranašavimo sistemas jums puikiai tiks orakulo kortos. Jeigu norite atlikti profesionalius būrimus, tuomet rekomenduojame rinktis arba taro kortas arba lenormand kortas.