Mada

Suknelės moterims – kokią spalvą rinktis?

Galėtume pasakyti, jog spalva priklauso nuo progos, tačiau tai būtų klaidinga. Jaunosios dažniausiai renkasi baltąją suknelę, tačiau vis dažniau simpatijų negaili ir pastelinės, rožinės, kreminės, kūno spalvos, sidabrinėms suknelėms. Krikštynos? Balta spalva taip pat nėra būtina, juo labiau, jeigu esate svečias. Dalykinis, ypač oficialus ir svarbus renginys? Be abejo, tiks elegantiškos, dalykinės, tamsesnės spalvos suknelės. Tai nėra taisyklė, tai tik rekomendacija. Patricijos Mada sako, jog labai dažnu atveju viskas priklauso ne nuo spalvos, o nuo pačios suknelės, stiliaus, ilgio ir t.t.

Kokia suknelę rinktis?

Į šį klausimą Patricijos Mada neturi vieno atsakymo, o ir tikriausiai jo tiesiog nėra. Tačiau yra tam tikros rekomendacijos, etiketo taisyklės, kurios padeda išspręsti šį klausimą. Pavyzdžiui, į bažnyčią (artimų žmonių vestuvių ceremonija, Krikštynos, o gal Pirmoji Komunija), netinka trumpos, itin atviros (krūtinė, pečiai) suknelės.

Metų laikas ir šventės formatas

Svarbu yra ir tai, kokios bus oro sąlygos. Pavyzdžiui, vasarą bet kokiai šventei geriau rinktis plonesnio, natūralaus audinio sukneles. Jos neturi būti labai aptemptos, o ilgis priklauso nuo Jūsų norų bei šventės formato. Vasarą puikiai tiks lengvos suknelės moterims su įvairiais gamtos, gėlių motyvais. Tinka įvairios spalvos, tačiau patariama vengti juodos (ypač, jeigu diena nusimato karšta).

Jeigu nusimato oficiali šventė, pavyzdžiui, susitikimas su partneriais, įmonės jubiliejus ar kt., rinkitės oficialesnį stilių. Tai reiškia, jog reikėtų vengti didelių iškirpčių, labai atvirų ir trumpų suknelių. Jeigu yra kiek atviresnis viršus (iškirptė), tuomet suknelės ilgis turėtų būti vidutinis. Puikiai tinka tamsesnės spalvos elegantiškos, įliemenuotos ar  švarko tipo suknelės moterims. Jeigu šventė vyksta ne vasaros metu, puikiai tiks suknelė ilgesnėmis ar ilgomis rankovėmis. Taip pat ypač gerai atrodys kostiumėlis (švarkelis ir sijonas).

Svarbu – saikas

Nepriklausomai nuo to, kokią šventę švenčiate, Patricijos Mada siūlo nepamiršti, jog svarbiausia yra suknelės kokybė ir tinkamas jos priderinimas. Saikas – Jūsų draugas. Nenaudokite per daug ypač ryškių aksesuarų, blizgių ir žėrinčių detalių. Leiskite suknelei pilnai atsiskleisti, o kartu su ja atsiskleis ir moters grožis.