Namai

Kodėl verta rinktis sunkias antklodes?

Šiandieniniame gyvenime vis populiaresnis tampa sveikas gyvenimo būdas. Kad pagerintų savo gyvenimo kokybę žmonės sportuoja, sveikai maitinasi, geria daug vandens. Negalima ginčytis, kad prie kokybiško gyvenimo smarkiai prisideda ir miegas. Tad, kad miegas būtų ramus, nereikėtų prabusti naktį yra sukurtos sunkios antklodės – tai viena iš papildomų pagalbų žengiant lyg kokybiškesnio ir sveikesnio gyvenimo.

Kodėl sunkios antklodės?

Šiandieninėje visuomenėje neretas žmogus vartoja vaistus ar papildus, kad galėtų ramiai išsimiegoti ir pailsėti, taip pat neretas kasdieniniame gyvenime patiria nemažai streso, kuris taip pat gadina gyvenimo kokybę. Tai, kad nereikėtų rinktis vaistų, vitaminų ir papildų nuo nemigos ar keliamo streso, buvo sukurtos sunkios antklodės, kurių pagalba galėsite nurimti ir lengviau miegoti. Jos sukurtos taip, kad jas apsisiautus jausitės tarsi kažkas jus apkabintų, o juk apkabinimai daro gyvenimą kokybiškesnį. Šias antklodes galite naudoti kai jaučiate nerimą, stresą, jums sunku užmigti, jų pagalba greičiau atsipalaiduosite ir nuo savęs nuimsite kasdieninę įtampą. Tad geriau rinkitės natūralų būdą, o ne papildus ar vaistus gerinti miego ir gyvenimo kokybės.

Kaip išsirinkti sunkią antklodę?

Kad išsirinktumėte, kokia antklodė jums yra tinkama turite tiksliai žinoti savo kūno svorį. Pagal jį sunkią antklodę reikėtų rinktis tokią, kuri būtų 10 proc. jūsų kūno svorio. Jos yra gaminamos ne vien tik suaugusiems, bet ir vaikams. Tad jomis gali mėgautis visa šeima. Taip pat galima pamanyti, kad šios rūšies antklodės tinka tik žiemos sezonu, kai norima greitai sušilti, nes yra storos, sunkios, tačiau, jas galima naudoti, bet kuriuo sezono metu. Internetinėje svetainė https://hancen.lt/siūlomos antklodės pagamintos iš natūralaus bambuko pluošto, kuris yra laidus orui. Tad jos pagalba miego metu nesukaisite. Tad tokią antklodę galima rinktis tiek vasarą, tiek žiemą.

Puiki išeitis ir specialių poreikių turintiems žmonėms

Moksliškai įrodyta, kad tokios antklodės turi teigiamų savybių, kurios padeda nusiraminti žmonėms turintiems autizmą, kuriuos kamuoja nerimo priepuoliai, taip pat jos tinka žmonėms, kurie turi dėmesio sutelkimo ligas ar kitas psichologines ligas. Šia antklode apsigobę žmonės nurims, atsipalaiduos. Kadangi ji turi panašų pojūtį kaip apkabinimo, tokie žmonės ją apsisiautę jausis saugiau, o saugumas jiems yra viena iš svarbiausių vertybių. Tad, kad ir jiems pagerinti gyvenimo kokybę natūraliu būdų verta rinktis sunkias antklodes.