Namai

Šilumos siurbliai – gyvenimui, kuris gali būti patogesnis

Yra labai daug priežasčių, kurios lemia, jog žmonės nusprendžia senus, kieto kuro katilus keisti inovatyviais šilumos siurbliais. Visgi, drąsiai galime sakyti, kad patogumas – svarbus aspektas. Norisi ne tik gyventi šiltai, tačiau ir neskirti labai daug dėmesio bei laiko šilumos išgavimui. Juk tai tikrai vargina, taip?

Jeigu Jus domina šilumos siurbliai | Saulės broliai – svarbiausia yra rinktis tokius, kurie tikrai geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Tuomet gyvenimas bus šiltas ir jaukus. Toks, kokio vertas ir tikisi kiekvienas.

Nuotolinis valdymas

Daugeliui žmonių patinka, kad oras oras šilumos siurbliai gali būti valdomi nuotoliniu būdu. Tai yra ne tik patogu, tačiau ir padeda labai daug sutaupyti. Juk tuomet, kai esate ne namuose – galite sumažinti šilumos sklaidą. Tuomet įrangai reikia mažiau energijos. Žmogus sutaupo, o namuose – visada gera. Taip pat dažniausiai specialistai siūlo sumažinti temperatūrą miego metu. Juk norisi, kad kūnas kuo geriau pasiilsėtų, taip? Dažniausiai per daug šilumos nėra gerai, nuo to blogėja miego kokybė. Džiugu, kad šilumos siurbliai padeda taip lengvai koreguoti temperatūrą namuose.

Pagalba – visus metus

Svarbus faktas, kad šilumos siurbliai tarnauja ne tik žiemomis, kaip daugelis atrodo. Įrangos galimybės yra kur kas platesnės. Ar žinojote tai, kad:

  1. Šilumos siurbliai oras-oras ne tik šildo, tačiau ir vėsina patalpas?
  2. O šilumos siurbliai oras-vanduo ne tik šildo patalpas, tačiau ir ruošia karštą vandenį?

Taigi, galima mėgautis ne tik maloniu klimatu visus metus savo namuose, tačiau ir džiaugtis, kad jo kūrimui užtenka tiek vienos sistemos.

Pasirinkimas ir montavimas –  su specialistais

Visada siūlome renkantis tartis su specialistais, kurie gali padėti Jums sutaupyti daug laiko. Taip pat tiems patiems specialistams geriausia yra palikti ir montavimo darbus. Tai yra garantija, kad viskas bus taip, kaip norisi. Tai yra, kad įranga veiks našiai. Taip pat būtinai susižinokite – kokios yra teikiamos įrangos ir montavimo darbų garantijos. Tai dažniausiai ramina, kad viskas taip, kaip reikia.