Namai

Akmens masės stalviršiai: ką verta apie juos žinoti?

Turėti gražią ir kokybišką virtuvę norime kiekvienas. Tada rodos ir maisto gaminimas tampa malonesnis ir jos tvarkymas neatrodo toks nuobodus ir sunkus. Įrenginėjant virtuvę labai dažnai gana nemažą dėmesį skiriame stalviršiui, nes ant jo atliekame įvairius maisto gaminimo darbus, dedame karštus ar labai šaltus daiktus, todėl mums labai svarbu, kad jis būtų nepažeidžiamas ir labai tvirtas. Tvirtumu pasižymi akmens masės stalviršiai, tad apie juos norime daugiau papasakoti šiame straipsnyje.

Kokie gali būti pasirinkimai?

Puiku yra tai, kad galima daryti įvairius pasirinkimus iš akmens masės stalviršių, todėl kiekvienas gali atrasti tai, kas yra gražu ir tinka būtent jo sugalvotai virtuvei, tad pasirinkimą galima daryti iš šių variantų:

  • Kvarcito stalviršis. Jis panašus į marmurą, tačiau yra kur kas praktiškesnis, todėl puikus pasirinkimas gali būti tiems, kas mėgsta gaminti ir virtuvėje praleidžia nemažai laiko.
  • Marmuro stalviršis. Tai prabangos ženklas, todėl jeigu visus namus esate įsirengę su šiek tiek prabangos, virtuvėje toks stalviršis bus puikus pasirinkimas.
  • Dirbtinio akmens stalviršis. Tie, kas ieško kokybės ir nori, kad stalviršis išliktų kaip įmanoma ilgiau naujas, toks pasirinkimas gali būti vienas iš geriausių.
  • Granito staviršis. Tai pats dažniausias pasirinkimas, nes jis nebijo nieko: nei šalčio, nei šilumos, nei subraižymų, nei saulės spindulių.

Kiek kainuoja akmens masės stalviršiai?

Atsakyti vienu sakiniu į šį klausimą yra pakankamai sunku, nes kiekvienam individualiai kaina gali skirtis. O tai lemia labai daug dalykų. Pirmiausia, savo svajonių virtuvę kiekvienas supranta vis kitaip, ją turi skirtingą, tiek plotu, tiek spintelių kiekiu, todėl stalviršiai yra gaminami pagal individualius užsakymus ir kiekvieną kartą jų kaina gali kisti. Taip pat lieto akmens gaminiai gali būti gaminami iš skirtingų medžiagų, kurios irgi kainuoja skirtingai, tad nuo pasirinkto stalviršio medžiagos irgi gali priklausyti kaina, kurią teks sumokėti.

Kur geriausia užsisakyti akmens masės stalviršius?

Tikriausiai pats paprasčiausias būdas juos užsisakyti yra internetu. Nes taip galite atrasti skirtingus variantus, siūlomas kainas, nes tikrai matysite, kad juos siūlo ir gamina ne vienas tiekėjas, todėl tam tikra forma vyksta konkurencija, todėl kainas galima atrasti prieinamas. Taip pat internetu gana dažnai taikomos įvairios akcijos, kurių metu tokius gaminius galima įsigyti dar palankesnėmis kainomis ir gauti lygiai tokią pat kokybę, kaip ir būtumėte mokėję pilną kainą.