Sveikata

Geriamo vandens sistemos jūsų tyram vandeniui

Tyras vanduo – tai pagalba ne tik jūsų sveikatai, jūsų šeimos narių gerovei, gražiems ir sveikiems augalams, jūsų gyvūnams, bet ir visiems jūsų namams. Švarus vanduo – tai sveiki įpročiai nuo mažens, skanaus vandens norisi gerti daugiau, kadangi pamirštame arba renkamės saldintus gėrimus, sūrų mineralinį vandenį, kitus gėrimus, kurie šalina iš organizmo skysčius. Geriamo vandens sistemos – tai būtinas mechanizmas namuose, jis užtikrins jūsų geriamo vandens kokybę.

Rekomenduojame: Aquafilter geriomo vandens sistemos

Kokią įtaką vanduo turi mums? 

Vanduo – tai gyvybės šaltinis, būtinas mums funkcionuoti, nepriekaištingai veikti visiems mūsų organams. Ne veltui sveikatos apsaugos organizacijos visame pasaulyje jau daugelį metų kartoja, kiek turime išgerti vandens, kodėl turime jį gerti. Žmogaus kūnas sudarytas iš vandens, todėl, kaip ir bet kuriam kitam gyvam organizmui, tam, kad jis būtų sveikas ir gyventų, reikia suteikti tinkamą kiekį vandens. 

Esant dehidratacijai, visas mūsų organizmas pradeda griūti: pirmiausia kenčia vidaus organai, sutrinka jų veikla, ima kankinti įvairūs susirgimai. Nuo nepakankamo kiekio vandens kenčia ir mūsų oda, kuriai labiau reikia ne drėkinamojo kremo, tačiau drėkinimo iš vidaus. Svarbu žinoti, jog valgant daug sūraus ar labai saldaus maisto, gerti norisi daugiau, tačiau svarbu gerti ne saldintus gėrimus, o tiesiog gryną vandenį, kuris padeda virškinti geriau. Neretai ir patys gydytojai rekomenduoja gerti vandens stiklinę prieš valgį tam, kad maistas būtų lengviau virškinamas. 

Kaip geriamo vandens sistemos gali man padėti?  

Geriamojo vandens sistemos yra skirtos namams, biurams norint visada turėti švarų geriamąjį vandenį, jos pašalina visus nešvarumus, nuosėdas, visas smulkiai, akimi nepastebimas daleles, esančias vandenyje. Į vandenį neretai patenka pašaliniai organizmai, todėl net nepastebime, kiek jų mes išgeriame kasdien. Kartais galima pastebėti ir vis kintantį vandens skonį ar spalvą, o geriamojo vandens sistemos būtent ir atlieka tą būtiniausią mūsų sveikatai darbą – išvalo vandenį iki visiško grynumo ir tyrumo, taigi galite nesibaimindami gerti tinkamą vandens kiekį ir jaustis saugiai. 

Saugokime gamtą 

Itin opi problema visame pasaulyje – tai aplinkos užterštumas. Pasaulio sveikatos organizacija perspėja, kad vis augantis produktų, supakuotų plastiko pakuotėje, kiekis, ne tik teršia gamtą, bet ir patenka tiesiai atgal į mūsų namus. Mažos plastiko dalelės nusėda visur, mes to net negalime pastebėti. Lygiai tos pačios plastiko dalelės nusėda ir mūsų vandenyje. 

Geriamo vandens sistemos namuose – tai būdas sumažinti vandens plastiko buteliuose vartojimą, apsaugoti savo namus, savo ir šeimos narių sveikatą, nes jos pašalina mums kenksmingas medžiagas iš vandens, o taip pat ir prisideda prie gamtos švaros.