Mada

Ką verta nešioti vasaros sezonu?

Tikriausiai sutiksite, kad vasara patinka visiems. Tai gražiausias metų laikas, kuris yra šiltas ir verčia mus dėvėti mažiau drabužių, jaustis lengvai. Moteriški drabužiai yra gražūs ir jų pasirinkimas didesnis nei vyriškų. Tačiau kyla klausimas, ką dėvėti vasaros metu?

Dėvėkite šviesius drabužius. Rinkitės šviesias spalvas ir baltas sukneles bei užsegamus marškinius, kurie atspindi, o ne sugeria saulės spindulius.

Rinkitės berankoves arba laisvas rankoves. Kalbant apie vasarinius drabužius, siekiama, kad oro srautas būtų kuo didesnis. Jūs neprivalote būti visiškai be petnešėlių, bet apsvarstykite palaidines be rankovių ir palaidines be pečių arba pūstomis rankovėmis. Dar vienas geras pasirinkimas yra sagos trumpomis rankovėmis.

Laikykitės atokiai nuo aptemptų drabužių. Laisvi drabužiai yra geriausias pasirinkimas, norint išlikti vėsiai vasarą. Rinkitės sutrumpintas plačias kelnes, laisvus marškinius, per dideles palaidines ir sukneles bei sijonus, turinčius erdvės kvėpuoti.

Atnaujinkite savo laisvalaikį. Techniniai audiniai paprastai praleidžia drėgmę, tačiau taip pat yra sandarūs, o tai ne visada puikiai tinka vasarai. Jei esate laisvalaikio mėgėjas, iškeiskite įprastus juodus antblauzdžius ir megztinius į spalvingus dviratininkų šortus ir apatinius ar trumpomis rankovėmis.

Rinkitės kvėpuojančius audinius. Gali būti, kad likusiu metų laiku tai nesvarbu, bet tikrai pastebėsite skirtumą tarp kvėpuojančių audinių ir audinių, kurie vasarą sulaiko drėgmę. Sintetika paprastai nėra pralaidi orui, todėl patikrinkite drabužių etiketes ir įsitikinkite, kad jūsų drabužiai yra 100 procentų lino, medvilnės ar šilko.

Ditch džinsai. Džinsas yra vienas iš sunkiausių audinių. Jei dėvite tamprus džinsus arba siaurus džinsus, jie gali pasirodyti per šilti jūsų vasaros stiliui. Vietoje to ieškokite lengvų medvilninių ar lininių kelnių. Jei privalote dėvėti džinsą, rinkitės plačius džinsus, kurie vis tiek leidžia šiek tiek cirkuliuoti orui.

Pasikliaukite suknelėmis. Suknelės skirtos ne tik ypatingoms progoms. Patogi vasarinė suknelė – paprastas pasirinkimas tomis dienomis, kai nežinai, ką vilkėti. Vasara yra pats tinkamiausias metas pasipuošti savo mini suknelėmis, šliaužtinukais ir mini sijonais, tačiau taip pat galima dėvėti ir ilgesnius drabužius. Jei norite atrodyti boho vasariškai, rinkitės maxi suknelę be rankovių arba ilgą sijoną. Suknelė su kaklaraiščiu priekyje gali suteikti papildomos oro cirkuliacijos.

Sumažinkite priedus. Daug kabančių karolių ar apyrankių karštyje gali prilipti prie odos. Pasirinkite vieną aksesuarą, pavyzdžiui, auskarus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *