Namai

Patarimai, kaip išsirinkti TV staliuką

Įrengiant namus reikia nepamiršti TV staliuko. Juk būtent jo dėka galėsite ne tik gražiai pastatyti televizorių, bet ir jį žiūrėti be jokių nepatogumų. Pateikiame patarimus, kaip jį pasirinkti.

Dydis

Renkantis TV staliuką atkreipkite dėmesį į tai, koks jo dydis. Patogiausia ne tik išmatuoti, koks televizoriaus dydis, bet ir pamatuoti, koks TV staliukas labiausiai tiktų kambaryje. Rinkitės TV staliuką, kuris ne tik atliks reikalingą funkciją, bet ir papuoš kambarį.

Spalva

TV staliukai skiriasi ne tik dydžiu, bet ir spalvomis. Todėl renkantis reikia pagalvoti, kas labiausiai tiks jūsų namuose. Kartais naudinga iš pradžių pasirinkti spalvą, paskui ieškoti TV staliuko. Tokiu būdu nereikės abejoti, kad pasirinktas TV staliukas idealiai tiks kambaryje.

Medžiaga

TV staliukai skiriasi medžiaga, nuo kurios priklauso ne tik išvaizda, bet ir kokybė. Tad rinkitės pagal savo poreikius.

Kokybė

Kalbant apie kokybę, reikia nepamiršti, kad nuo to priklauso TV staliuko kaina ir tai, kaip ilgai galėsite jį naudoti. Rinkdamiesi TV staliuką nepamirškite pasidomėti, kuris gamintojas rinkoje yra populiariausias, tai padės lengviau pasirinkti kokybišką gaminį.

Kaina

TV staliukai kainuoja skirtingai, todėl būkite labai atidūs, kai juos rinksitės. Mažesnė kaina neretai daug pasako apie baldą, tai reiškia, kad gamybos metu buvo naudojamos pigesnės medžiagos, dėl ko kokybė greičiausiai bus šiek tiek prastesnė. Jeigu norite, kad TV staliukai būtų kokybiški ir ilgaamžiai, nesirinkite pigiausios kainos. Pasidomėkite, kokios kainos rinkoje ir tuomet nuspręskite, kiek skirti staliukui.

Staliukas ar sekcija?

Televizoriui kai kurie perka staliuką, kiti sekciją. Kas labiau tinka? Priklauso nuo to, kokio dydžio kambarys. Jeigu kambaryje daug vietos, tuomet TV staliukas nebūtinai užpildys visą erdvę ir kambarys atrodys tuščias. Visgi pasitaiko, kad kai kurie nori, kad erdvė būtų kuo tuštesnė, nes tai ne tik suteikia daugiau vietos, bet ir kambarys atrodo erdvesnis. Sekcija kur kas brangesnė, nei staliukas, todėl atsižvelkite į tai, jog jeigu šiuo metu neturite reikiamo biudžeto, rinkitės staliuką, kuris kainuos keliais šimtais eurų pigiau.