Paslaugos

Jei norite atkurti šypseną – implantavimas gali būti vienas iš būdų

Kaip bebūtų gaila, tačiau kai kas nepriekaištingos šypsenos negali išlaikyti viską gyvenimą. Jame atsitinka pačių įvairiausių įvykių, kas gali viską apsukti kitaip, nei kad tikėjomės. Tam tikri įvykiai gali daug ką pakoreguoti, tačiau yra puiku tai, kad nemažai iš jų galima atkurti. Vienas tokių dalykų yra šypsena. Būtent ją iš naujo galima susikurti implantavimo pagalba, tad apie tai ir norime papasakoti šiame straipsnyje.

Skirtingi implantavimo būdai

Tikriausiai daugelis sutiktų, kad labai patogu atlikti tam tikras procedūras, kai yra galimybė rinktis. Taip kur kas paprasčiau galima prisitaikyti prie situacijos ir viską atlikti žymiai patogiau. Lygiai tokia pati situacija yra su implantavimu, tad jis gali būti atliekamas skirtingais būdais, atsižvelgiant į įvairius kriterijus ir įvertinus situaciją. Tad implantavimą galima atlikti su sraigtiniais, plokšteliniais ir retrokauliniais implantais. Aišku, įprastas klientas tikrai negalėtų nurodyti, kurio varianto nori, nes didelę dali lemia odontologo nuomonė, tačiau jis tikrai būtų supažindinamas su procedūra ir koks implantavimo būdas būtų pasirinktas.

Ar verta atlikti implantavimą, jeigu bijai skausmo

Tikriausiai nei vienam nėra malonus dantų skausmas. Aišku, kiekvienas jį pakelia skirtingai, tačiau jeigu reikėtų rinktis ar jį jausti ar ne, tikrai visi pasirinktų, kad jo jausti nereikėtų. Žodis implantavimas irgi kai kam gali skambėti skausmingai, jeigu dar nesate susidūrę su tuo. Tačiau šių laikų technologijos daugelį procedūrų leidžia atlikti be jokio skausmo, todėl ir implantavimas yra atliekamas be jo. Aišku, po procedūros prasideda gijimo laikotarpis, per kurį galima jausti įvairius pojūčius, tačiau net jeigu ir jie bus nemalonūs yra įvairių priemonių, kad jie būtų numalšinti. Tad jeigu jums reikalinga tokia procedūra ir vėl norite kasdienius veiksmus, tokius kaip kramtymą, šypsojimasi ir kitus atlikti be jokio diskomforto, nereikėtų dvejoti ir kuo skubiau kreiptis į dėl implantavimo procedūros.

Ar implantavimas yra brangus?

Kaip jau žinote iš anksčiau, implantavimo procedūra gali būti atliekama net keliais skirtingais būdais, todėl ir kaina kiekvienam individualiai gali skirtis. Tad norint tiksliai sužinoti, kiek kainuotų jūsų atvejis, kur kas labiau apsimoka kreiptis į specialistus, kurie suteiktų visą informaciją, apžiūrėtų būklę ir pagal tai pasakytų, kokia maždaug kaina galėtų būti. Tikrai nereikėtų vadovautis pažįstamų ar draugų pavyzdžiu, nes praktiškai identiškų situacijų nebūna, todėl reikia daryti tam tikrus nukrypimus, kas vėliau ir sudaro tam tikrą kainos dalį. Tačiau verta pasakyti tai, kad tokia procedūra yra įperkama ir kiekvienas gali susigrąžinti prarastą šypseną.