Namai

Aliuminės grindjuostės namams

Kadangi grindjuosčių pasirinkimas yra gan platus, ne vienam gali kilti klausimas, kokias būtent jas reikėtų pasirinkti į kambarį, į ką atkreipti dėmesį, kokios medžiagos rinktis. Daug neatsakytų klausimų ir neaiškumu gali išmušti iš vėžių. Tad, kad pasirinkimas nebūtų toks sunkus ir beviltiškas, čia plačiau pakalbėsime apie aliumines grindjuostes, kuo jos pasižymi, koks yra jų išskirtinumas. Tai suteiks daugiau žinių ir palengvins apsisprendimą.

Aliuminių grindjuosčių privalumai

Pateikiame šių grindjuosčių pagrindinius privalumus:

  1. Viena iš patvariausių grindjuosčių rūšių.
  2. Jos pagamintos iš minkšto metalo, kuris leidžia išgauti įvairias formas, todėl jų yra didelis pasirinkimas.
  3. Ilgas tarnavimo laikas.
  4. Paprastas prižiūrėjimas, užtenka plauti paprastu vandeniu.
  5. Paviršius lygus ir blizgus.
  6. Jos dažniausiai derinamos prie šiuolaikiško stiliaus.
  7. Platus spalvų pasirinkimas.
  8. Galima rinktis iš skirtingų blizgesių, tai yra blizgus ar matinis.

Kaip montuojamos aliuminės grindjuostės

Reikėtų nepamiršti, kad tokio tipo grindjuostės yra kelių tipų, tai yra plonos ir storos. Plonąsias vertėtų montuoti tik su klijais. Klijai turėtų būti parenkami pagal sienos spalvas arba jie turėtų būti universalūs, kad nesugadintų kitų medžiagų. Storesnio tipo montuojamos kiek sudėtingiau. Pirmiausia reikėtų išsimatuoti kambarį ir pagal jį susipjaustyti grindjuostes. Jas sudaro dvi plokštės, tad prieš montuojant jos turėtų būti atskirtos. Korpusas turėtų būti tvirtinamas prie sienos pasirinktu pritvirtinimu. Jei norite dar didesnio patikimumo rekomenduojame korpusą papildomai pritvirtinti su silikoniniu sandarikliu. Jis turėtų būti permatomas, kad spalva (jei netyčia išeitų iš kraštų) nesugadintu sienos. Nerekomenduojama naudoti balto sandariklio, nes jis dažnai pagelsta ir tuomet yra ypač pastebimas. Tad sumontavus korpusą ir palaukus, kol sandariklis sustings (jau turėtų būti sumontuoti visi kampai ir kištukai) galima tvirtinti antrą grindjuostės dalį ant korpusinės dalies.

Kitokios aliuminio grindjuostės

Galima išskirti kelias jų rūšis. Pirmoji išsiskiria tuo, kad yra paslėpta. Jos privalo būti montuojamos prieš apdailos darbus. Tada jos gaunasi vienodame lygyje su apdailos detalėmis. Dar kitokios šio tipo grindjuostės yra su apšvietimo sistema ar dekoratyvinėmis juostomis. Apšvietimo sistema sumontuota specialiame griovelyje, o LED apšvietimas yra apgobtas permatoma plastiko juosta. Kadangi aliuminės grindjuostės yra atsparios šilumai, įmontuotas apšvietimas joms nepakenks. Jos suteikia kambariui papildomos šviesos, jei kambarys mažesnis – tamsiu paros metu papildoma šviesa nereikalinga, jei norima neryškios šviesos. Dekoratyvinės grindjuostės yra labai retos, jos turi būti priderintos prie tinkamo stiliaus.