Namai

Kokie gali būti nestandartiniai baldai?

Jau pats pavadinimas nemažai išduoda, kad tokie gaminiai bus kitokie, negu visi kiti jų analogai. Tačiau tuo pačiu metu skirtumai gali būti ir visai nežymūs. Todėl pakanka, jog būtų vykdoma tokių baldų gamyba pagal individualų užsakymą, jog jie būtų priskiriami prie netipinių. Nors tiek savo funkcija, tiek ir išvaizda pernelyg nesiskirs nuo tų, kuriuos galima rasti daugelyje parduotuvių. Aišku, kai kuriais atvejais jie gali būti tikrai išskirtiniai. Pavyzdžiui, skirti neįprastam interjerui, biurams ar kažkokioms kitokioms erdvėms, restoranams. Taigi, šioje vietoje variantų gali būti labai įvairiausių bei skirtingų. Todėl ir visa ši kategorija yra labai plati.

Kas juos gamina?

Kai kuriais atvejais tokius užsakymus vykdyti gali apsiimti įmonės, kur vyksta ir įprastų baldų gamyba. Todėl nebūtinai tai bus tik šioje srityje dirbantys meistrai. Nors pastarasis variantas yra dažnesnis. Ypač, jeigu užsakymai yra pavieniai ir tiesiog reikalingi nestandartiniai baldai, kuriuos gali užsisakyti praktiškai kiekvienas. Ir šioje srityje yra tiek pavienių meistrų, tiek ir įmonių, kurios specializuojasi ir gali pasiūlyti itin platų spektrą gaminių. Todėl dažnu atveju pastarojo varianto pasirinkimas bus geresnis. Kadangi tuomet ir garantijų žymiai daugiau. Juk nė viena oficialiai veikianti įmonė nenorės gadintis savo reputacijos. Be to, kai kurių vardas jau savaime gali garantuoti aukštą kokybę. Kas šiuo atveju ypatingai svarbu, kadangi norisi ne tik išskirtinių, bet ir ilgaamžių gaminių.

Ar sudėtinga tokių baldų gamyba?

Viskas labai priklauso nuo konkretaus varianto. Kartais tokiu būdu gali būti gaminami ir elementarūs bei įprastos konstrukcijos daiktai, su kuriais dirbti tikrai nebus sudėtinga. Tačiau kartais nestandartiniai baldai gali būti itin išskirtiniai ir ne vien tik savo išvaizda, bet ir techniniais sprendimais ar netgi pasitelkiamomis medžiagomis. Tokiu atveju tikrai prireiks patyrusios komandos, kuri galėtų sėkmingai įvykdyti tokį užsakymą. Bet neretai ta pati įmonė ir tie patys meistrai gali gaminti tiek pakankamai įprastus, tiek ir labai išskirtinius variantus priklausomai nuo užsakymų.