Paslaugos

Vertimai: kodėl verta versti ne tik į anglų kalbą?

Mes kartais net nepagalvojame, kokios vertimų paslaugos yra svarbios mūsų gyvenimuose. Daugelis mano, kad šiais laikais užtenka tik anglų kalbos, tačiau dažnai klysta, nes tai nėra pati populiariausia kalba. Jeigu anglų kalbą skaitytumėme kaip antrąją kalbą, tuomet ji taptų pati populiariausia. Tai kyla klausimas, kodėl mums gali prireikti vertėjo paslaugų?

Vertimo svarba

Vertimas yra ypatingai reikšminga paslauga įmonėms, kurios atlieka pardavimus arba teikia kokias nors paslaugas. Kuomet žmonės pradeda suprasti vertimų svarbą, taip pat pradeda galvoti, kad tai yra puiki investicija į jų verslą. Todėl vertimų biuras tampa ta vieta, kuria jie pasitiki ir ten atlieka vertimus.

Žmonės teikia pirmenybę savo gimtosioms kalboms

Jokių abejonių nekyla, kad anglų kalba yra paplitusi ir vartojama visame pasaulyje. Bet reikia nepamiršti, kad didžiąją dalį tų kalbėtojų sudaro asmenys, kurie angliškai šneka kaip antrąja kalba. Žmonėms labiau patinka kai su jais yra bendraujama būtent jų gimtąja kalba. Kai kurie supranta tik pagrindinius sakinius ir gali suregzti sunkiai sakinį, todėl jie mieliau renkasi nekalbėti ta kalba, o bendrauti tik savo gimtąja kalba. Todėl jeigu nebendrausite su klientais jų gimtosiomis kalbomis, galite prarasti nemažą potencialių pirkėjų kiekį. Kai jie mato prekes arba paslaugas savo gimtąja kalba, jie labiau pasitiki įmone.

Ne visi moka kalbėti angliškai

Anglų kalba yra viena iš labiausiai paplitusi kalba visame pasaulyje, tačiau dar atsiranda asmenų, kurie nemoka būtent šios kalbos. Kaip ir minėjome dėl anglų kalbos kalbėjimo, kad kai kurie žmonės sugeba pasakyti kelis sakinius, tačiau negali efektyviai skaityti, kad suprastų tekstą. Tekstų vertimas tai nėra žodžių vertimas pažodžiui, tai kur kas daugiau. Kadangi asmenims reikia perteikti informaciją pagal tam tikras išraiškos formas, kad jie galėtų viską suprasti. Taipogi, jeigu asmuo prastai supranta anglų kalbą ir bando skaityti informaciją apie jūsų įmonę, paslaugas arba produktas, gali kilti nesusipratimų dėl prasto teksto suvokimo.

Todėl, jeigu turite kokią nors įmonę arba vykdote verslą internete su kitokia veiklos forma, vis tiek siūlome pagalvoti apie vertimus, kurie gali pritraukti daugiau klientų ir suteikti jums didesnes pajamas.

 

Dalintis