Patarimai

Vienkartinės pirštinės svarbus dalykas grožio sferoje

Vienkartines pirštines esame pripratę matyti dėvint tokiuose darbuose, kur dirbama su specialiomis medžiagomis, nenorint užsikrėsti tam tikromis plintančiomis ligomis ir panašiai. Atliekant tam tikras procedūras jos taip pat yra privalomos. Kalbant apie grožio sferą, o ypač apie manikiūrą, kartais gali būti keista, kad specialistė dėvi vienkartines pirštines. Gali atrodyti, kad toks darbas yra tikrai higieniškas, o jos gali trukdyti atlikti tam tikrus dalykus. Tačiau net ir atliekant manikiūrą vienkartinės pirštinės yra privalomos. Būtent apie tai plačiau papasakosime šiame straipsnyje.O įsigyti jas galite pas GrozioBaze atstovus

Principai, kuriais vadovaujantis vienkartinės pirštinės turi būti privalomos atliekant manikiūrą

Jeigu matysite, kad specialistė atlieka visus šiuos reikiamus veiksmus, vadinasi, ji laikosi nustatytų reikalavimų ir į savo darbą žiūri atsakingai:

  • Kiekvieną kartą atlikus procedūrą šios pirštinės turėtų būti išmetamos ir naujai procedūrai paimamos naujos.
  • Panaudotos vienkartinės pirštinės turėtų iš karto būti išmestos į šiukšlių dėžę. Jos negali būti paliktos ant stalo, spintelės ar dar kitoje vietoje.
  • Svarbu, kad pirštinės būtų naudojamos vienkartinės, o ne daugkartinės.
  • Tokios rūšies pirštinės negali būti dezinfekuojamos ir vėl naudojamos.
  • Rekomenduojama prieš užsidedant pirštines dezinfekuoti rankas. Jas nusiėmus tai taip pat reikėtų padaryti.
  • Kad darbas būtų atliktas tinkamai, reikėtų rinktis tinkamo dydžio pirštines.

Kokio tipo vienkartines pirštines pasirinkti atliekant manikiūrą?

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad visos vienkartinės pirštinės yra vienodos ir nėra didelio skirtumo, kokias pasirinkti. Tačiau pasigilinus į jų charakteristikas galima matyti išties nemažai skirtumų. Tad pasigilinus į juos, galime išskirti nitrilines pirštines, kurios geriausia tinka atlikti manikiūrą. Jų privalumai yra tokie, kad jos yra minkštos, patogios, lanksčios. Kadangi atliekant manikiūrą reikalingas patogumas, nes visas darbas turi būti atliktas smulkmeniškai, tad jos puikiai tam tinka. Dar vienas pliusas, kurį galima įžvelgti yra tai, kad nesunkiai galima pamatyti pažeidimus ir greitai jas pasikeisti, jos yra be latekso, atlaiko vidutinę temperatūrą, jos gan atsparios pradūrimams ir kitiems panašiems pažeidimams.

Kodėl svarbu mūvėti vienkartines pirštines net ir manikiūro metu?

Tikriausiai kiekvienam klientui yra svarbi higiena, tad ne vien tik įrankiai, aplinka, bet ir pats specialistas turėtų būti pasiruošęs ir kaip įmanoma labiau stengtis išlaikyti sterilumą. Vienkartinės pirštines neleidžia ne vien tik neišsitepti rankų su priemonėmis, bet ir nepernešti tam tikrų ligų ar neužsikrėsti. Kadangi atliekant manikiūrą, naudojama nemažai aštrių daiktų, kurie gali pažeisti odą, tad jos yra tarsi apsauga, kur bent jau šiek tiek gali sumažinti tikimybę, kad netinkamai atlikus veiksmą nebus sulaukta šalutinio poveikio.

Rinkitės tik patikimus pardavėjus:

https://www.facebook.com/groziobazelt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *