Patarimai

Šunų maisto pasirinkimas: kokius aspektus reikia įvertinti?

Jeigu ieškote šuniui maisto, kuriuo jis bus kasdien lepinamas – tokiu atveju visada verta tartis su veterinaru arba veisėju, kadangi jis geriausiai išmano tam tikros veislės ypatumus, tad ir gali patarti dėl mitybos įpročių.

Tiesa, konsultacijos dažniausiai reikalingos tuomet, kai šuns virškinimo sistema yra jautri. Kitais atvejais dažniausiai tinka bet koks geros kokybės maistas. Jį įsigyti galite Dokrinesa prekybos vietoje. O kuris yra geriausias ir kokius aspektus reikia įvertinti renkantis?

  • Kaina.

Perkant internetu yra labai patogu palyginti kainas ir rinktis tą variantą, kuris geriausiai atitinka Jūsų lūkesčius. Žinoma, maisto kainos ribos yra labai plačios. Tačiau per daug netaupykite. Pigus maistas dažniausiai reiškia blogesnę kokybę, o ji dažniausiai iššaukia šunų ligas.

  • Sudėtis.

Būtinai detaliai analizuokite sudėtį ir žiūrėkite – kiek mėsos yra maistelyje. Paprasčiausiai kai kurie šunų maisto gamintojai deda labai daug grūdų ir dėl to pats maistas nėra geros kokybės, Jūsų šuniui gali trukti vitaminų bei mineralų sveikam ir laimingam gyvenimui.

  • Mėsa.

Taip pat reikia žiūrėti – kokia mėsa yra pagrindinė maistelyje. Maistas gali būti su lašiša, triušiena, upėtakiu bei vištiena… Visada geriausia namuose turėti bent jau kelias skirtingas opcijas, kurios bus keičiamos.

  • Atsiliepimai.

Apie konkrečius gaminius visada verta skaityti atsiliepimus. Jie dažniausiai pateikiami teminiuose forumuose. Žinoma, ne visada žmonių nuomonės yra vienodos, tačiau tai bent jau dalinai padės susisteminti opcijas ir rasti Jūsų šuniui labiausiai tinkamą.

  • Gamintojas

Susipažinkite ir su gamintojais, kurie yra labai įvairūs. Vieni vardai yra vertinami geriau, tuo tarpu kiti – ne taip. Svarbiausia yra rinktis Ultra premium kokybės maistą.

  • Šuns reakcija.

Galiausiai, žiūrėkite, ar šuniui patinka tas maistas, kuris yra duodamas. Tai yra svarbiausia. Jeigu jis valgo skaniai ir tuo pačiu neatsiranda jokių virškinimo problemų – maistas tikrai geras.

Maitinkite šunį specialiai jam skiru maistu, o ne naminiu, kuris gali sukelti įvairias virškinimo problemas. Juk laimingas šuo yra tas, kuris pirmiausia – gauna kasdien sočiai bei skaniai pavalgyti.