Patarimai

Kaip prižiūrėti auksinius pakabukus, kad jie išliktų gražūs?

            Auksas nuo seno buvo vienas iš vertingiausių metalų, iš kurio buvo gaminami papuošalai, todėl juvelyrai iš aukso gamindavo pačius įvairiausius ir pačius gražiausius juvelyrinius gaminius. Vienas iš  nuo seno labiausiai paplitusių auksinių papuošalų – grandinėlė su auksiniu pakabuku. Šis nedidelis, tačiau labai puošnus gaminys, puikiai papuošia moterų kaklą ir suteikia jam puošnumo, tačiau kad Jūsų auksinis papuošalas pastoviai būtų švytintis ir gražus, jį reikia prižiūrėti ir valyti. Internetinėje svetainėje: auksoisparduotuve.lt galima rasti pačių įmantriausių ir gražiausių gaminių, kuriuos įsigiję gausite rekomendacijas, kaip juos valyti ir prižiūrėti, todėl šiandien pabandysime pasidalinti keletu patarimų, kaip efektyviausiai juos valyti.

  • Aukso gaminiai, kad ir pagaminti iš tvirto metalo, neturi atsparumo įbrėžimams ir kitiems mechaniniams pažeidimams, todėl saugokite savo gaminį nuo susibraižymo. Na, o jei taip įvyko, kreipkitės pas juvelyrą, kuris su tam tikromis priemonėmis galės nuvalyti Jūsų papuošalą tinkamai ir suteikti jam švytėjimo.
  • Nuolat nešiojami aukso gaminiai gali apsinešti nešvarumais ar net dulkėmis, todėl bent kartą per savaitę rekomenduojama su minkštu skudurėliu ar vatos tamponėliu, bei muiluotu vandeniu švelniai pašveisti savo gaminį, kad nešvarumai nusivalytų.
  • Venkite, kad ant Jūsų auksinių papuošalų užtikštų stiprios cheminės medžiagos, nes tai gali paveikti aukso gaminio šviesumą ar net spindesį. Jei taip netyčia įvyko, nedelsdami nuvalykite su švelniu audiniu, ar vatos tamponėliu bei žinoma nuplaukite, kad ant auksinio papuošalo neliktų cheminių medžiagų likučių.
  • Saugokite savo aukso gaminius nuo temperatūros svyravimų. Auksiniai papuošalai gali būti jautrūs aukštai temperatūrai, ypač jei jie yra kombinuoti su kitais metalais ar akmenimis. Stenkitės neleisti auksiniams pakabukams būti per ilgai aukštoje temperatūroje, kad išvengtumėte galimų pokyčių jų išvaizdoje.

            Na, ir pabaigai, būtina paminėti, kad kaip ir kiekvieną gaminį ar papuošalą, kurį nešiojame kasdieną reikia prižiūrėti, tad jei turite auksinį pakabuką, būtinai pasirūpinkite jo švara ir bent kartą per savaitę nuvalykite jį švelniu skudurėliu, kad ant jo susikaupusios dulkės nusivalytų ir gaminys vėl spindėtų švara.