batai moterims
Mada

Rekomenduotini batai moterims

Kiekvienas naujas sezonas diktuoja skirtingas madas ir naujas stiliaus tendencijas, todėl kiekviena moteris, bent kažkiek norinti atrodyti madingai ir turėti stilingus batus turi domėtis jomis. Beveik visos moterys turi ne vieną batų porą. Tad kokie batai ar bateliai turėtų būti kiekvienos moters spintoje, o kokius batus galima laikyti pertekliniais?

Rekomenduojami batai

Moterų spintoje turėtų būti  klasikiniai aukštakulniai, kuriuos galima priderinti  prie oficialios aprangos. Geriausia, kad jie būtų juodos arba kūno spalvos, nes šias spalvas nesunku priderinti prie aprangos. Jie taip pat turėtų būti patogūs ir nespausti bei netrinti pėdų.

Puiku, jei kiekvienos moters spintoje bus bent vieni geri ir patogūs sportiniai bateliai. Jie turėtų būti renkami atsakingai, nes bus naudojami sportui. Sportuojant su jais neturėtų būti jaučiamas diskomfortas, jie turėtų būti kokybiškos medžiagos bei būti lengvi ir patogūs.

Rekomenduojami batai moterims yra ir vasarinės basutės, kurias būtų nesunku apsiauti, jos neturėtų sudaryti diskomforto ir dirželiai netrinti pėdos. Jei moteris yra daug keliaujanti, jai rekomenduojama turėti ir kelionines basutes, jos nebus išskirtinio grožio, labiau primins vyriškas basutes. Bet kelionėje svarbiau jausti patogumą, o ne atrodyti madingai.

 

Dar viena iš rekomenduojamų  batų yra šilti žieminiai batai. Juose turėtų būti tinkamas pašiltinimas, kad šaltuoju metu sezonu būtų jaučiamas komfortas ir šiluma. Šilti žieminiai batai taip pat padės išvengti peršalimo.

Perteklinė avalynė

Nereta moteris savo spintoje turi batų, kuriuos avėjo tik vieną, o gal ir nei vieno karto. Tad kas lemia, kad moterys turi perteklinių batų skaičių? Viena iš priežasčių yra parduotuvėje sumažinta kaina. Moteris pamačiusi tokią kainą net nepagalvoja, ar tų batų tikrai reikia. Taip pat masinį pirkimą lemia ir skelbiami išpardavimai. Dažniausiai per išpardavimus yra išparduodami sezono batai, kurie galbūt kitą sezoną nebebus madingi. Taip pat pirkimą gali nulemti ir moterų nuotaika. Jei nuotaika bloga, kad ją praskaidrinti, moterys važiuoja į prekybos centrus. Ir taip vienas iš pirkinių tampa moteriška avalynė, kuri galbūt jai yra nereikalinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *