Sveikata

Kokia ekologiškų produktų nauda?

Ekologiškai pagaminti produktai tampa vis aktualesniu pasirinkimu mūsų visuomenėje. Natūralu, jog gerėjant žmonių pragyvenimo lygiui, daugiau dirbant ir daugiau uždirbant, nusprendžiama daugiau investuoti į savo sveikatą. Vis dažniau žmonių pasirenka sveikesnį gyvenimo būdą, vartojant organiškai užaugintus ar pagamintus produktus. Tad mūsų šiandienos tema ir yra kokia yra ekologiškų produktų nauda mūsų sveikatai bei aplinkai. Kodėl žodžius eko, eko produktai, naturalūs produktai girdime vis dažniau?

Ekologiški produktai, kodėl verta rinktis?

Ar pastebėjote, jog savo darže, ar sode užauginti vaisiai bei daržovės yra kitokio skonio, prie kurio esame pripratę parduotuvėje? Tai yra dėl to, jog auginant nenaudojamos ne natūralios trąšos, ar kokia kita chemija, kuri skirta išgauti maksimaliai gausų derlių. Žinoma, dėl to kinta ir skoninės savybės. Gaila, bet šiomis dienomis, ne visi turime galimybes, ar laiko ekologiškų produktų auginimui. Tačiau yra sprendimas – elektroninė parduotuvė , kurios pavadinimas yra Bionaturalis.lt , kurioje  prekes galite užsisakyti saugiai ir tiesiai į namus! Rasite detalius aprašymus, maistines sudėtis ir kitą vertingą informaciją.

Bionaturalis nuotrauka

Šioje parduotuvėje rasite platų ekologiškų prekių asortimentą kaip: aliejus, kruopos, actas, makaronai, kakava, arbata, kava. įvairūs produktai iš kokoso. Visi šie produktai atkeliauja iš ekologiniu ūkininkavimu užsiimančių ūkių, kuriuos papildomai prižiūri tam skirtos institucijos, viena iš jų Ekoagros. Papildomai šie ūkiai yra tikrinami dėl trąšų, chemikalų kiekio kultūrose ar dirvožemyje. O kaip bebūtų, nenaudojant šių priemonių gaunami mažesni pasėlių derliai, ko pasekoje išauga produktų savikaina. Tačiau ekologiškų produktų nauda pasireiškia gerai savijautai, sotumo jausmą pajausti užtenka mažesnio kiekio kruopų, kadangi jos turi daugiau vertingų medžiagų.

Ekologiškų produktų nauda yra įvairiapusė:

  • Užsiimant ekologiškų produktų auginimu yra mažiau teršiama aplinka.
  • Geresnis produktų skonis palyginus su pramoniniu paprastuoju būdu užaugintais produktais.
  • Anksčiau pajuntamas sotumo jausmas, kadangi produktai užauginti ekologiškai turi daugiau vertingų maistinių medžiagų. Taip galite sumažinti nepageidaujamas kūno apimtis, nepriaugti nepageidaujamų kilogramų.
  • Vartojami produktai įtakoja mūsų savijautą ir miegą. O tai tiesiogiai lemia mūsų produktyvumą bei nuotaiką.

Tarp ekologiškų produktų taip pat galite pasirinkti naujienas kaip : Kava be kofeino, kakava be cukraus, makaronai be glitimo. O taip pat mūsų minėtoje elektroninėje parduotuvėje galite rasti akcijas bei nuolaidas, tad ekologiški produktų kaina tampa prieinama daugeliui. Turbūt girdėjote posakį „Esi tai ką valgai” tai būkime sveiki ir pasirūpinkime savimi ir aplinkiniais.

Tekstas parengtas Ekomokslas.lt administracijos