Mada

Kaip gražiai apsirengti?

Apranga – tai ne tik mados dalykas, bet ir savęs išraiška, savęs įvertinimas. Gražus ir stilingas apsirengimas – tai kiekvieno asmens įvaizdis, kuris gali ženkliai padėti formuoti kitų įspūdį apie save. Tačiau nereikėtų suprasti, jog gražus apsirengimas – tai brangus drabužių komplektas iš garsaus dizainerio, kuris kainuoja tūkstančius. Gražiai apsirengti galima ir nebrangiais, bet tinkamai pasirinktais drabužiais. Svarbu, jog apsirengimas atspindėtų asmenybę ir jausmus, kuriuos norime išreikšti.

Kaip nepermokėti už aprangą?

Pirkdami naują aprangą, visada reikia atkreipti dėmesį į kainą. Tai nereiškia, jog turėtumėte rinktis tik pigias prekes – svarbu atsižvelgti į kainos ir kokybės santykį. Jeigu norite apsirūpinti kokybiška apranga, tuomet ją verta pirkti iš gerai žinomų prekių ženklų. Tai užtikrins, jog pirkinys sulauksite ilgalaikio naudojimo ir patogumo. Tačiau nereikėtų pamiršti, jog brangesnės prekės ne visada yra geriausios kokybės – tai tiesiog reiškia, jog už jas susimokama daugiau pinigų. Todėl, prieš pirkdami naują aprangą, visada verta pasidomėti sudėtį ir apžiūrėti įvairius panašius variantus. Jei norite sutaupyti – pažiūrėkite Style24.lt portale pateikiamus akcinius pasiūlymus.

Svarbu pagalvoti ne tik apie tai, ko norime, bet ir apie tai, kas yra tinkama mūsų asmenybei ir biudžetui. Taip pat verta atkreipti dėmesį į suderinamumą – nerekomenduojama pirkti spalvingų daiktų, jei mūsų spintoje jau yra daug tokių drabužių. Geriau pirkti kelis neutralius daiktus, kurie tinka prie daugelio kitų drabužių. Tai padarys jūsų apsirengimą paprastesnį ir patogesnį, o nereikšmingi pirkiniai nesumažins jūsų piniginės.

Kokia apranga populiariausia?

Pasaulinė mada suskirstyta į keletą stilių – klasikinį, sportinį, romantišką, bohemišką, vintage.

Klasikinis stilius – tai paprasti, bet elegantiški drabužiai, kurie niekada nevyksta iš mados.

Sportinis stilius – tai lengvi ir patogūs drabužiai, kurie tinka aktyviai gyvensenai.

Romantiškas stilius – tai ryškesnės spalvos ir romantiški detalės. Bohemiškas stilius – tai laisvas ir linksmas apsirengimas, kuriame svarbu atskleisti savo individualumą.

Vintage stilius – tai senoviniai drabužiai, kuriuos galima rasti senoviniuose drabužių parduotuvėse arba sukurti patys iš senų audinio gabalėlių.

Rinktis tik širdžiai artimą aprangos stilių

Kiekvienas esame skirtingi, ant mūsų skirtingai atrodo kiekvienas rūbas. Taip pat skirtingai juos jaučiame. Mūsų pagrindinis patarimas įsiklausyti ir suprasti patį save, o tik tada priderinti tinkamą aprangą.