Namai

Paskola būsto remontui – vertinga investicija?

Specialistai pastebi, kad Covid-19 laikotarpiu išaugo žmonių investicijos į NT objektus: statomi būstai, perkami butai, o taip pat – atnaujinamas, renovuojamas, remontuojamas jau turimas būstas. Daugeliu atvejų šioms paslaugoms imamas kreditas. Paskola būsto remontui leidžia greičiau ir laiku atlikti norimus atnaujinimus. Ką verta žinoti apie šią paslaugą ir kokie jos privalumai?

  1. Puiki investicija

Kartais klaidingai manoma, kad paskola būsto remontui yra vengtina investicija. Dažnai šio stereotipo laikosi vyresnio amžiaus žmonės. Tačiau praktika rodo, kad ši paskola labai praverčia: pasitaiko, kad būsto remontas yra neplanuotas ir gyvybiškai būtinas: pavyzdžiui, dėl tokių buitinių nelaimių, kaip netikėtai prakiurę vamzdžiai. Kitais atvejais taip pat verta imti kreditą remontui, kai norima gražesne aplinka džiaugtis čia ir dabar, netaupant kelerius ar daugiau metų. Paskola būsto remontui gali būti išties gera investicija, ypač jeigu būstą planuojate nuomoti ar parduoti: atliktas remontas gerokai kilstels NT objekto vertę!

  1. Būtina pasverti savo norus ir galimybes

Suprantama, jeigu svarstote apie paskolą būsto remontui, reikėtų įsivertinti, kiek lėšų norite ir galite skirti šiam klausimui. Įmokos bankui bus reikalingos reguliariai, kas mėnesį, todėl atidžiai pasvarstykite ar tai nebus per didelis įsipareigojimas Jums ir Jūsų šeimai. Patariama pasitarti su finansų konsultantu – jeigu specialistas įvertins, kad Jūsų norai atitinka galimybes, delsti neverta, galite drąsiai pasiimti kreditą ir džiaugtis puikiais remonto rezultatais.

  1. Jūsų paskola būsto remontui gali būti apdrausta.

Taip, perskaitėte teisingai. Covid-19 laikotarpis neišvengiamai atnešė ir tam tikrą nesaugumo jausmą. Jeigu nesate tikri dėl nenumatytų aplinkybių, kaip darbo netekimas, liga ar kita nelaimė, pasiimtą vartojimo kreditą ar paskolą būsto remontui galite papildomai apsidrausti – šią paslaugą siūlo tam tikros Lietuvos draudimo bendrovės. Tai reiškia, kad netekus darbo, susirgus ar įvykus kitiems draudime numatytiems įvykiams, pavyks gauti draudimo išmoką, kuri padės tam tikrą laiko tarpą padengti paskolą būsto remontui. Tai puikus būdas džiaugtis estetišku ir funkcionaliu būsto remontu, be baimės dėl nenumatytų aplinkybių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *