IT

Naujas iPhone USB C įkrovimo laidas 

iPhone turi įmontuotą įkraunamą ličio jonų bateriją, kuri šiuo metu yra tinkamiausias įrenginys jums. Lyginant su tradicine baterijų technologija, ličio jonų akumuliatoriai yra lengvesni, greičiau įkraunami, ilgiau tarnauja, didesnis energijos tankis, todėl jų tarnavimo laikas yra ilgesnis. Norėdami sužinoti, kaip veikia baterija, kad galėtumėte išnaudoti visas jo galimybes, apsilankykite „Apple Lithium-Ion Battery“ svetainėje.

Akumuliatoriaus piktograma viršutiniame dešiniajame kampe rodo akumuliatoriaus lygį arba įkrovimo būseną

Sinchronizuojant arba naudojant „iPhone“ gali prireikti įkrovimo. Jei jūsų iPhone baterija senka, ekrane gali pasirodyti pranešimas Low Battery, o tai reiškia, kad įkrovimas užtruks 10 minučių, kol vėl galėsite jį naudoti. Jei jūsų iPhone akumuliatorius beveik išsikrovęs, kai pradedate krauti, ekranas gali būti tuščias iki 2 minučių, kol pasirodys įspėjimas apie išsikrovusį akumuliatorių. Sutaupyti energiją baterijoje galite ir išjungę „Bluetooth“ ar Wifi ryšį, kai jis nebūtinas. Pavyzdžiui, jei nenaudojate išmaniojo laikrodžio ar belaidžių ausinių, išjunkite „Bluetooth“ ryšį. Taip pat pasielkite ir su WI-FI funkcija, kai aplink nėra jūsų telefonui žinomų tinklų.

Nuolatinis pilnas įkrovimas ir iškrovimas sutrumpins akumuliatoriaus veikimo laiką

Įkraukite akumuliatorių iki 100%. Pakanka kartą per mėnesį, likusį laiką geriausia neviršyti 80 proc. Apribokite ir neleiskite, kad mobiliojo telefono išsikrovimas būtų mažesnis nei 30%. Geriausia nekrauti išmaniojo telefono per naktį, nes įprastas įkrovimas gali siekti iki 100%. Tai padidina baterijos veikimo greitį. Tai neigiamai paveiks įrenginio stabilumą ir gali sukelti jo veikimą. Sistema sugenda arba paleidžiama iš naujo. įkrauta baterija generuos per daug šilumos, o šiluma yra didžiausias akumuliatoriaus priešas. Palaikydami baterijos įkrovą tarp 30-80 proc., telefoną krausite trumpiau ir dažniau, tačiau labiau saugosite bateriją ir ji tarnaus ilgiau. Jei vis tiek norite krauti mobilųjį per naktį, derėtų išjungti greitojo įkrovimo funkciją ir naudoti tik originalius gamintojo kroviklius. Taip sumažinsite šilumą baterijoje ir ji dėvėsis lėčiau. Energiją naudoja ir įjungti GPS vietos nustatymai, tačiau pastarųjų geriau neišjunkite, kadangi nebeveiks tam tikros telefono funkcijos. Vis dėlto galite sutaupyti energijos, kai GPS nustatymą apribojate atskiroms programėlėms.

Apple iPhone krovimo laidai būna suderinti su jam skirtu telefono modeliu ir palaiko greitą krovimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *