Patarimai

Lipdukai nagams

Neatsiejama žavių rankų dalis yra nagų puošyba. Kaip ir visose pramonės šakose, mados tendencijos sparčiai keičiasi, Tai priklauso nuo skonio ir tam tikros nagų modeliavimo technikos populiarumo. Juk patyrę nagų dailininkai ant mūsų rankų kuria tiesiog šedevrus. Ar galite tai padaryti ir jūs?

Ornamentai visada naudojami ant jau paruoštų nagų. Svarbiausia – kantrybė ir kokybiška medžiaga. Nagų dekoravimas skirstomas pagal dengimo ant nago techniką.

Lengva ir nebrangu

Manikiūras yra vienas iš elementų, be kurio neįmanoma pasiekti nepriekaištingos išvaizdos. Gražiai sutvarkyti nagai atrodo patraukliai ir traukia dėmesį. Nepaisant daugybės nagų procedūrų, daugelis merginų mieliau renkasi nagų lipdukus. Šis dekoravimo būdas yra patogesnis daugumai, nes ne visi yra pasirengę sistemingai lankytis nagų salone. Dar vienas argumentas už nagų lipdukus – maža kaina.

Be to, juos naudojant galima dekoruoti nagus pagal nuotaiką. Svarbiausia – nebijokite eksperimentuoti ir parodyti savo vaizduotę! Toks manikiūras sukuriamas gana greitai ir neatrodo blogiau nei po apsilankymo pas specialistą. Daugelis klientų iš viso pasaulio jau įvertino šio tipo nagų puošybos praktiškumą ir estetiką.

Yra keturi pagrindiniai nagų lipdukų tipai:

Atsparus vandeniui. Šį asortimentą sudaro vandens pagrindo nagų lipdukai, pasižymintys ryškiais ir originaliais raštais. Asortimente yra įvairių raštų, formų ir spalvų. Gaminys yra skaidrus lakštas su raštu. Tokio manikiūro kūrimo procesas yra gana paprastas ir neužims daug laiko. Norėdami naudoti, žirklėmis iškirpkite norimą formą, sudrėkinkite medžiagą vandeniu, atskirkite nuo popierinio pagrindo ir pritvirtinkite prie nagų.

Lipnus. Lengviausias būdas papuošti! Šio tipo nagų lipdukai iš vienos pusės turi dizainą, o iš kitos pusės padengti klijais, kurie tvirtai prilimpa prie nago plokštelės.

Lipdukai tvirtinami klijais. Šiai kategorijai atstovauja perlai, akmenukai ir kiti dekoratyviniai elementai. Jiems pritvirtinti naudojami specialūs klijai.

Po geliniu laku. Nešiojamieji lipdukai nagams puikiai tinka po viršutiniu sluoksniu. Dizainas atskiriamas pincetu (perkėlimas) arba iškirpamas iš popieriaus lapelio ir užtepamas ant nago plokštelės. Po kurio laiko dizainas padengiamas viršutiniu sluoksniu.