Mada

Kaip naudotis nagų freza?

Manikiūro ir pedikiūro paslaugas atliekantys specialistai jau neįsivaizduoja savo darbo be frezos. Tai labai populiarus naujas sprendimas, kuris labai palengvina grožio specialistų darbą. Nagų poliravimas su frezos pagalba atliekamas greičiau ir saugiau. Tačiau, kad tai atliktumėte tikrai saugiau, prieš pradedant dirbti su nagu freza, rekomenduojame atsižvelgti į profesionalų rekomendacijas:

  1. Pradedantiems dirbti su šiuo prietaisu, rekomenduojame rinktis minkštesnius atgalius, taip labiau priprasite prie frezos, pajausite jos darbą ir suprasite, kaip ir kada galima ją paspausti labiau ar atvirkščiai, kur jos spausti visai nevertėtų.
  2. Atsargiai dirbti su nago plokštele, ir jokiu būdu neišploninti natūralios nago plokštelės, nes per daug išploninę ją galite pažeisti. Kol įprasite dirbti su freza, šį darbą atlikite labai kruopščiai ir atsakingai, kad nepažeistumėte savo ar kliento nagų.
  3. Labai svarbus aspektas yra nepažeisti jautrios apie nagą esančios odelės, nes per daug ir per stipriai ją iš frezavus, ji gali tapti jautri ir ilgai gyjanti, ko pasekoje Jūs ar Jūsų klientas jaus nemalonų jausmą dėl gyjančių aplink nagą odelių.
  4. Frezos antgalis sukasi priešinga Jūsų rankos judėjimo kryptimi, todėl žinokite tai ir frezavimą ant nago paviršiaus atlikite nuo centro iki kraštų ir ne atvirkščiai, nes taip lengviau pasieksite geriausių rezultatų.
  5. Kiekvienai procedūrai rinkitės atskirus ir tam tinkančius antgalius, taip labiau priprasite prie frezos ir pajausite visus jos privalumus. Su minkštais ir mažais antgaliais atlikite jautraus nago arba jautrių vietų paviršiaus frezavimą, na o su stipresniais atgaliais atliksite kietesnių ir labiau probleminių vietų frezavimą. Su stipresniais atgaliais galite dirbti atliekant pedikiūro paslaugas.

Svarbiausia išmokti freza naudotis, nebijoti bandyti ir visada darbą atlikti saugiai ir kokybiškai, kad Jūs ir Jūsų klientas jaustųsi puikiai. Darbas su freza nekenkia nagams, yra saugus ir neskausmingas. Siūlyčiau pasinaudoti šiais patarimais prieš pradedant naudotis freza, taip pasieksite geriausius rezultatus atliekant aparatinį manikiūrą arba pedikiūrą, tiek atliekant jį sau, tiek klientui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *