Namai

Lietuviškos bičių vaško drobelės ir maišeliai Vaškainis – maisto saugojimui ir pakavimui be jokio plastiko

 

Vaškainis Lietuvoje jau tapo bičių vaško drobelės sinonimu. Jaukios subtilių raštų drobelės gimė, išbandžius net 600 skirtingas receptūras. Tol, kol buvo atrasta ta vienintelė, leidžianti sukurti itin kokybiškas, optimalaus lipnumo drobeles. Rinkoje esant didžiuliam pasirinkimui, vartotojas sutrinka – ką gi vertėtų rinktis? Kokio gamintojo produkcija patenkins visus lūkesčius?

Vaškainio drobelės ir maišeliai yra gaminami tik iš natūralių žaliavų pagal patentuotą technologiją: GOTS sertifikuota medvilnė, natūralus bičių vaškas, pušų sakai bei simondsijų aliejus. Ši kompozicija suteikia drobelėms ypatingo elastingumo bei patvarumo. Sušilusios jūsų rankose, jos tampa tamprios ir limpa pačios prie savęs, tad idealiai prisitaiko prie saugomo maisto formų bei tobulai sandariai uždengia indus.

Ramios ir subtilios bičių vaško drobelių spalvos prisitaiko prie kiekvienų namų interjero. Jaukūs žalių žolelių, rausvo, melsvo bei alyvinio koriuko bei pastelinių žolelių raštai pritaps jūsų virtuvės lentynose bei šaldytuve.

Kodėl verta atsisakyti plastikinės maistinės plėvelės?

Atsakingas vartojimas apima ir maisto likučių saugojimą. Produktams pakuoti ir maisto dubenėliams uždengti dažnai renkamės maistinę  plėvelę, pagamintą iš plastiko. Patogi, įprasta ir dažnai naudojama plastiko plėvelė turi didžiulį trūkumą – ji neperdirbama, gamtoje yra kelis šimtmečius. Plastiko plėvelė yra viena iš dažniausiai į vandenynus, jūras patenkančių atliekų. Ji plačiai naudojama  ir logistikoje, pakuojant ir siunčiant gaminius. Visko pakeisti negalime, bet mažas atsakingas vartojimo žingsnis gali prasidėti nuo mūsų virtuvių.

Vaškainis sukurtas vyniojimui ir pakavimui. Daug kartų.

Į Vaškainius galite vynioti absoliučiai visus maisto produktus, išskyrus žalią mėsą ir žuvį: kepinius, riešutus, sūrius, daržoves, vaisius ir uogas, prieskonines žoleles, užkandžius, dešras ir vyniotinius. Vaškainio maišeliai puikiai tiks sumuštinių pakavimui, nešantis juos į darbą ar mokyklą.

Maisto produktai, supakuoti į bičių vaško drobeles, ilgiau išliks švieži, kvapnūs, nepraras drėgmės ir išsaugos daugiau skoninių savybių.

Kaip naudoti bičių vaško drobeles Vaškainius?

Vaškainio drobelės yra elastingos, tamprios ir lengvai limpančios. Puikiai apgaubia vyniojamą produktą, dengiamą indą, išgaunamos įvairios formos. Vyniojant drobelę pakanka laikyti tarp rankų, lengvai suspausti, užlenkti kraštelius. Nuo rankų šilumos puikiai sulips ir įgaus tą formą, kurią norite. Išvynioti produktą iš drobelės taip pat paprasta: vos tik gauna rankų šilumos, bičių vaško drobelė vėl tampa elastinga.

Vaškainio bičių vaško drobelės skirtos daugkartiniam naudojimui. Kasdien plaunamos, jos tarnauja iki 1 metų. Plaunamos drungnu vandeniu, pagal poreikį naudojant natūralų indų ploviklį. Išdžiovinę, vėl galite vynioti kitus produktus. Praradusias elastingumą drobeles tiesiog kompostuokite arba iš jų gaminkite ugnies uždegtukus, sukarpę gabalėliais.

NAUJIENA Lietuvoje

Karpoma Vaškainio bičių vaško drobelė – rulonas. Tai net 1 metras drobelių audinio, kurį galite karpyti, kaip pageidaujate. Kurkite sau tinkamų dydžių drobeles ir atsisakykite plastiko plėvelės.

Visą Vaškainio drobelių asortimentą rasite ETIAM PLANET tvarių ir stilingų prekių elektroninėje parduotuvėje: www.etiamplanet.com