Paslaugos

Ar geras plaukų priauginimo lygis Klaipėdoje ?

Itin populiari grožio paslauga Lietuvos uostamiestyje – plaukų priauginimas Klaipėdoje. Mados nenuspėjamos lyg besikeičiantis vėjas. jos keičiasi, tačiau daugelis moteru manau sutiks jog tankūs ir stiprus plaukai yra svarbi moters grožio detalė. Kaip bebutu gaila, ne visada lengva turėti naturaliai stiprius ir ilgus plaukus. Tokiu atvėju ateina į pagalbą plaukų priauginimas.

Kam reikalinga ši mitais apipinta procedūra?

Visų pirmą, pradėkite nuo to, kas tas plaukų priauginimas ir kodėl man išvis tai yra reikalinga? Kartais tenka išgirsti klausimus, tokius kaip, negi neužtenka savų plaukų? Na ir nepaslaptis jog ilgaplaukių Klaipėdoje tikrai apstu. Dėl uostamiestyje nemažai esančių gražių moterų tikrai ginčytis negalime tačiau nesvarbu iš kur tu – kiekviena moteris nori būti graži ir patraukli, neatsižvelgiant į kitų nuomonę ar išvaiždą . Tačiau kaip ir minėjome pradžioje, turėti tankius, ilgus ir sveikus savus plaukus gali būti didelis išūkis, o tai gali lemti genai, bėgantys metai, nesubalansuota priežiūra. Dažniausiai plaukai yra priauginami šiais atvėjais.

Pirmasis – kai moteris turi trumpus plaukus ir per tam tikrą laiko tarpą nori atsiauginti savo ilgus natūralius plaukus.

Antra – kai žmogui tiesiog  plaukai neužauga iki norimo ilgio, dažnu atvėju tai itakoja genai ir metų skaičius.

Na ir vienas dažniausių variantų, kai norima priauginti plaukus tiesiog dėl jų tankumo ir ilgio, paprastai šnekant dėl mados bei grožio. Ilgi plaukai moteriai duoda pasitikėjimo savimi, po procedūros jos tiesiog pražysta kaip pavasarinės gelės.

Labai smagu matyti besišypsančias moteris kurios daugely metų svajodavo vėl turėti ilgus ir tankius plaukus kaip prieš 10 ar daugiau metų. Tarp meistrų pastebime jog vis dažniau sulaukiame klienčių su prašymu priauginti spalvotas sruogas.Šioje vietoje reikia būti atsargioms, nes rinkoje yra labai daug pasiulymų įsigyti spalvotus plaukus priauginimui tačiau tos sruogos dažnu atvėju būna kinietiškos, o tokie plaukai nėra tinkami plaukų priauginimui. Visada patariame sruogas rinktis atsakingai, o geriausia pasirekomenduoti su savo meistru.

Kaip pasirinkti gerą meistra?

Tenka išgirsti pasisakymų jog gerų meistrų yra tik Vilniuje ar Kaune. Tai yra visiškas melas. Plaukų priauginimas Klaipėdoje yra tikrai aukšto lygio. Jei esate iš uostamiesčio tikrai neverta vykti į kitą Lietuvos galą, kad pasidaryti šią procedūrą. Tiesiog reikia nepagailėti laiko ir pastangų ieškant savo išrinktojo meistro. Pasidarykite išsamią analizę, nepagailėkite pinigų konsultacijoms, nors dažnu atvėju jos būna nemokamos. Pasidomėkite ar meistras naudoja naujausias plaukų priauginimo technikas, ar naudoja priemones kurios padeda lengviau nuimti kapsulytes nuo plaukų, ar naudojama specialius įrankius. Vienas iš patarimų: kiekvienas miestas turi savo grožio paslaugų facebook puslapius. Nepabijokite ir paklauskite informacijos apie vieną ar kitą jus dominantį meistrą, kad susidaryti bendrą vaizdą ir neapsigauti.

Meistro žodis

Gaila, bet iš naujų klienčių tenka išgirsti jog plaukų priauginimas Klaipėdoje yra žemesnio lygio nei kituose dvejuose didžiausiuose Lietuvos miestose. Taip yra todėl, nes yra išlikę meistrių kurios vis dar dirba pagal senas technikas. Nėra naudojamos specialios priemonės, kurių pagalba būtų mažiau žalojami natūralūs plaukai. Geras meistras visada kelia savo lygį ir žinių bagažą. Visada galite pasidomėti ar pasirinktas specialistas kelia savo kvalifikacija. Kartais tenka išgirsti pasisakymų, jog aš dirbu 10 metų ir viską žinau ir išmanau. Taip, patirtis yra viena, bet jei dirbama 10 metų ir nieko naujo neišmokstama, ta patirtis yra bevertė. Būkite atsakingos Ir mylėkite save!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *