Paslaugos

Kas turėtų pasirūpinti daugiabučio teritorijos tvarkymu?

Teritorijos tvarkymas yra vienas iš atsakingų darbų kiekvienam, turinčiam gyvenamą plotą ar bet kokią teritoriją. Taip malonu atsipalaiduoti savo lauko erdvėje ir leisti laiką bendraujant su vaikais savo sode su grynu oru, spalvingomis gėlėmis, medžiais ir žalia žole. Nors labai svarbu laistyti augalus ir pjauti veją, gražus sodas turi būti sutvarkytas ir švarus. Taigi, patikrinkime šiuos naudingus patarimus, kaip palaikyti švarą savo teritorijoje!

Pašalinkite lapus ir šakas. Rudens sezono metu sode dažniausiai kaupiasi džiovinti lapai, stiebai ir šakos. Norint išlaikyti gražų sodą, svarbu išvalyti savo sodą šiais daiktais ir žmogaus sukurtomis šiukšlėmis. Pašalinus sausus lapus taip pat sumažėja kenkėjų, kurie pavasarį puola šviežius lapus. Štai keletas naudingų patarimų: Lapus galite pašalinti patys valydami sodą. Taip pat galite išsinuomoti šiukšlių išvežimo paslaugą. Pažeistų šakų ir stiebų genėjimas yra gera praktika, siekiant užkirsti kelią augalų ligoms plisti ar pažeisti visą augalą. Laikykite žemę švarią. Nors labai svarbu, kad jūsų sode nebūtų nukritusių lapų ar šakelių, taip pat turite užtikrinti, kad: Sodo įrankius, tokius kaip kastuvai ir grėbliai, laikote savo sodo namelyje, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų ir sode nebūtų netvarkos. Išmeskite lapus, stiebus ir šakas į komposto krūvą arba atskirą šiukšliadėžę. Galite juos perdirbti ir naudoti kaip trąšas savo augalams. Užkirsti kelią dirvožemio erozijai. Dirvožemio erozija gali labai sujaukti jūsų puikų sodo dizainą, įskaitant jo išdėstymą ir augalus. Dirva eroduoja dėl gausių kritulių ir vėjo. Galite užkirsti kelią dirvožemio erozijai:

Nepraleiskite progos išvalyti savo sodo dekoro. Jūsų sodo kraštovaizdžio elementai yra statulos, fontanai, takai ir kitos žmogaus sukurtos konstrukcijos. Turite užtikrinti, kad nepraleistumėte jų valymo. Štai keletas patarimų: Sodo nykštukai ar statulos gali skatinti pelėsių ir samanų augimą, o karštuoju metų laiku gali lengvai rinkti dulkes. Reguliariai juos valykite. Sodo fontanai ir tvenkiniai turi būti išvalyti. Užpildykite juos švariu vandeniu. Nelaikykite juose stovinčio vandens. Jeigu jums kyla patarimų dėl teritorijos tvarkymo, galite kreiptis į specialistus, kurie turi kompetentingos informacijos, teritorijos tvarkymo klausimais.