Namai

Kaip veikia rekuperatoriai?

Rekuperatorius – toks įdomus ir inovatyvus naujas žodis mūsų visuomenėje, tačiau tiems kam jis buvo reikalingas ir jau domėjosi šiuo įtaisu, tiksliai žino rekuperatoriaus paskirtį. Jo paskirtis tiekti gaivų, šviežią orą, kitaip dar sakant jis yra vėdinimo įrenginys. Rekuperatoriaus pagalba dauguma žmonių gali išspręsti savo namų problemas dėl besikaupiančios drėgmės ir vėdinimo. Šiuos prietaisus įsigyti labai paprasta, nes rekuperatoriai internetu pardavinėjami jau daug metų.

Dažnai namuose ima kauptis pelėsis, na o ant sienų gali pamatyti susikaupusią drėgmę, kadangi pastovi drėgmė ir pelėsis, gali sukelti sveikatos sutrikimų tiek Jums, tiek Jūsų šeimos nariams bei augintiniams, susidūrus su šiais nusiskundimais, siūlome nedelsiant apsvarstyti rekuperatoriaus įsigijimo galimybes.

Rekuperatoriaus veikimo principas labai paprastas, jis veikia iš patalpos ištraukdamas orą ir pakeisdamas jį šviežiu. Šviežias oras pašildomas ir sugrąžinamas atgal į namus, ko pasekoje Jūsų namų oras tampa šviežiu. Seniau norėdami prasivėdinti namus ir prasišviežinti orą atsidarydavome langą, tačiau vis sparčiau besivystant technologijoms nustatyta, kad lango atsidarymas ypač šaltuoju periodu atšaldo Jūsų namus, kas yra labai neefektyvu, nes Jums teks dar daugiau šildyti namus, norinti juose atstatyti buvusią šilumą.

Oras lauke ne visada toks šviežias jame kartais galima pamatyti dūmus ir užuosti nemalonius kvapus, tačiau nesijaudinkite rekuperatoriai turi filtrus, kurių pagalba į Jūsų namus neprasiskverbs, nei dūmai nei bakterijos.

Jau nuo seno nustatyta, kad žmogui reikia šviežio oro, nes ilgainiui būnant vienoje patalpoje ir neprasivėdinant ima suktis arba svaigti galva. Šviežio oro patekimas į namus tiesiog būtinas Jūsų gerai savijautai. Paskaičiavus visus už ir prieš, ir apsvarsčius visas šio prietaiso įsigijimo galimybes, Jūs nenusivilsite šiuo prietaisu, nes nuo pat pirmų jo veikimo dienų, jis nustebins savo galimybėmis ir žinoma svarbiausia šviežiu oru. Namuose tvyros gaiva ir švara, nes dauguma klientų pamini, kad rekuperatoriaus pagalba jų namuose sumažėja ir dulkės, kurios taip pat nėra labai sveikos mūsų kvėpavimo takams. Taigi pirmyn į švarią namų aplinką su rekuperatoriaus pagalba!