Sveikata

Kaip numesti svorį be dietų?

Ar svorio metimas be dietų yra įmanomas? Tikrai taip. Net labai rekomenduotinas, kadangi dietos gali padėti pasiekti tik trumpalaikį efektą, o dažniausiai bumerangu grįžęs svoris būna net kelis kartus didesnis nei numestas.

Jeigu ir Jums kyla klausimas: kaip numesti svorį be dietų – esate ten, kur reikia, kadangi mes pateiksime kelis patarimus, kurie atitinka skirtingų žmonių poreikius, tad kurtis nors – patiks ir Jums.

Svarbiausia yra bandyti ir siekti tikslo, kadangi už Jus, deja, niekas nieko nepadarys.

Kalbėti su savimi

Labai svarbią įtaką svorio metimui daro pokalbis su savimi, tai yra, savo kūno pažinimas. Juk dažnas valgo ne todėl, kad nori, tačiau dėl to, kad mato prieš akis kažką skanaus. Tačiau ar to Jums reikia? Ar tai bus naudinga Jūsų kūnui?

Pokalbis su savimi ir savo poreikių supratimas – gera pagalba, patogūs pirmi žingsniai sveikos gyvensenos link.

Daugiau judėti

Žinoma, greitesniam svorio metimui reikia daugiau judėti. Nebūtinai aktyviai sportuoti, kad susidarytų kalorijų deficitas, tačiau ir paprasčiausiai daugiau vaikščioti, kadangi taip aktyvinama virškinimo sistema, greitinama apytaka. 10 000 žingsnių per dieną – daro stebuklus.

Riebalų nusiurbimas

Dar vienas svorio metimo būdas yra riebalų nusiurbimas. Tiesa, tai tik laikina pagalba, jeigu po nusiurbimo žmogus vėl pradės valgyti daug ir nesveiko maisto. Taigi, galite laikinai susitvarkyti su dideliu svoriu, tačiau po jo vis tiek teks keisti gyvenimo ritmą.

Skrandžio mažinimo operacija

Galiausiai, esantiems su didesniu KMI nei 35 – visada galimas ir skrandžio mažinimas. Žinoma, tai yra operacija, tad turėtų būti paskutinis žingsnis, kurio verta imtis. Taip pat – pasitarkite su chirurgu, kuris padės priimti tinkamą sprendimą Jūsų atveju.

Svorio metimas turi būti saikingas. Per daug numesti svorio – irgi nėra gerai, kadangi subalansuota mityba turi atitikti ir Jūsų organizmo KMI poreikius. Galiausiai, reikia išmokti tinkamai maitintis, kadangi dietos – tik laikinas procesas, kurio rezultatas – taip pat dažnai būna trumpalaikis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *