Paslaugos

Ką daryti su artimųjų kapais gyvenant užsienyje?

Daugelis netektį patyrusių šeimų renkasi savo artimojo laidotuves, kad galėtų juos prisiminti ramioje vietoje, kurioje galėtų reguliariai lankytis.  Kapinės ir laidojimo vietos gali priklausyti vietos valdžiai, privačiai įmonei, religiniam institutui ar vietos patikros fondui ir juos prižiūrėti. Kiekvienas turės savo nuostatas, užtikrinančias, kad kapai ir teritorijos būtų tinkamai prižiūrimos, kad memorialinis laukas būtų erdvė, kurioje kiekvienas galėtų rasti ramybę ir pagarbiai dalintis.

Kas atsakingas už kapą? Įsigiję laidojimo sklypą, kas nors sumoka už išskirtinę teisę artimajam ar šeimos nariams būti ten laidojamam tam tikrą laikotarpį – dažniausiai iki 50 ar 100 metų. Jie yra dotacijos aktas, tačiau jiems nepriklauso žemė, kurioje yra kapavietė. Šeima, kuriai priklauso Dotacijos aktas, yra atsakinga už kapo priežiūrą pagal institucijos, kuriai priklauso kapinės ir prižiūrinčios kapines, taisykles. Kai kuriose kapinėse gali būti gana griežtos taisyklės dėl to, ką žmonėms leidžiama daryti ir ko iš jų tikimasi. Jie gali skirtis priklausomai nuo pasirinkto laidojimo sklypo tipo arba gali būti taikomi papildomi kapinių mokesčiai ir mokesčiai. Pavyzdžiui, daugumoje vejos kapų šalia memorialo galima pastatyti tik antkapį su nedideliu gėlių apvadu, kad būtų galima nupjauti aplinkinę žolę.

Kapų priežiūra, kapinių taisyklės ir nuostatai. Išmintinga žinoti savo pasirinktų kapinių taisykles, prieš pasirūpindami, kad tokie elementai kaip dekoratyvinis žvyras, kapo aplinka, augalai ir kapo puošmenos ženklintų jūsų mylimo žmogaus gyvenimą. Daugelyje kapinių pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kad teritorijos būtų tvarkingos ir tvarkingos. Kapinių savininkai saugos ar priežiūros sumetimais gali pasilikti teisę išimti daiktus iš kapų. Juose gali būti nustatytos taisyklės dėl laiko, per kurį, pavyzdžiui, greitai gendančios duoklės, tokios kaip vainikai ir kapo gėlės, gali būti paliktos prieš jas išmetant. Pateikti kiekvieno laidojimo sklypo matmenys yra labai konkretūs, siekiant užtikrinti, kad asmeninės duoklės nepatektų į kitos šeimos šventovę ar atvirus pėsčiųjų takus. Kai kurios laidojimo vietos yra labai griežtos. Jie gali uždrausti kapų puošmenas, tokias kaip žibintai, mediniai kryžiai, augalų vazonai ir plastikiniai papuošalai, ir netgi gali juos pašalinti.

Kai tai atsitiks netikėtai, netekusiems tai gali sukelti nerimą. Daugumoje kapinių pateikiama išsami informacija apie savo taisykles, kurios gali padėti apsispręsti, kad būtų išvengta erzinančių aplinkybių. Gyvenantiems užsienyje gali būti sunku prižiūrėti kapus. Tokiais atvejais šeimos gali užsakyti įmonės paslaugas, kurios rūpinasi jūsų artimųjų kapavietėmis. Kapų tvarkymo kaina priklausys nuo jūsų pageidavimų ir dažnumo, kiek dažnai norite, kad kapas būtų lankomas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *