korona
Sveikata

COVID – 19 gydymas. Pagalba sau?

Pataria internetinės parduotuvės preventonco.lt  gydytoja endobiogenikė Sigita Vaičiūnienė

Žinoma, geriau būtų, jei Covid-19 gydyti nereikėtų, vadinasi, kad juo nesusirgtume. Taip gali atsitikti, jei:

-išvengiama užsikrėtimo;
-gerai saugo imuninė sistema (natūraliai arba po skiepų);
-efektyvi organizmo apsauga natūraliomis priemonėmis.
Natūralios priemonės taip gali saugoti nuo viruso užsikrėtimo . Labai efektyviai veikia eteriniai aliejai ir jų mišiniai. Juos galima naudoti lašinant ant dėvimų kaukių, darant inhaliacijas, garinant aroma terapinėse lempose, geriant lašais. Tam puikiai pasitarnaus prieš virusinis eterinių aliejų mišinys VIRUS STOP.

Pagalba

Naudojimui į vidų lašais būtina sertifikuota aukšta kokybė, o tokius eterinių aliejų mišinius galima gauti tik su gydytojo receptu specializuotose vaistinėse Kaune ir Vilniuje.
Padėti pasveikti užsikrėtus COVID-19 be komplikacijų padės ir rūpestinga sergančiojo priežiūra, be to, reikia sekti savijautą ir vartoti tikslinius papildus, kurie padėtų organizmui kovoti su virusu.
Jeigu kyla temperatūra – imuninė sistema aktyvuojama agresyviau elgtis su virusu. Stenkitės nevartoti vaistų nuo temperatūros, nes jie trukdo imunitetui kovoti su virusu. Mažinkite temperatūrą tik tuo atveju, jeigu:

-yra širdies nepakankamumas (ji per karščiavimą yra priversta sunkiai dirbti);
-yra polinkis į traukulius;
-yra labai dideli, sunkiai pakeliami kūno skausmai (stipriai skauda galvą, stipriai maudžia sąnarius ir kt.)
Maisto papildai, kurie padės organizmui kovoti su virusu:
Organic Cordyceps“- vartoti po 2 kapsules 2 kartus per dieną;
Evelor H 200 mg“-po 1 tabletę 2 kartus dienoje;
Melatoninas“ nuo 1 iki 5 kapsulių nakčiai (būtina daug ir kokybiškai miegoti).

SVARBU

korona

Nepamirškite, kad karščiavimas skatina ne tik skysčių, bet ir mineralų netekimą, todėl būtina, kad Jūsų organizme užtektų kalio, magnio, cinko. Geriausias sprendimas tokiu atveju- maisto papildas „Restorate fitline“. Turintiems širdies ligas padės magnio ir kalio mišinys, o su kraujo krešumo problemomis geriausiai padės susitvarkyti maisto papildas „Nataspin H“. Palengvinti kasos darbą padės „BioSilymarinas“ ir „Bromelainas“. Šiuos bei kitus maisto papildus galite įsigyti  https://preventonco.lt/parduotuve/

Nepamirškite gerti daug vandens ir arbatų. Ligos metu vandens patartina išgerti 3 litrus ir daugiau, o arbatas gerkite kiek galite. Puikiai tiks čiobrelių, liepų žiedų, raudonėlio, šalpusnio žiedų arbata, puikiai skysčius šalins ir neleis sąnariams tinti žemuogių lapų arbata. Jei kankina nemiga, kartu su maisto papildu “Melatoninu” galite išgerti raminančios mėtų arbatos. O širdies virpėjimus padės sutvarkyti gudobelių arbata. Sveikstant būtinas geras poilsis, miegas, gerai išvėdinta miegamojo patalpa, jei įmanoma, klausykitės ramios relaksinės muzikos, nepanikuokite ir nekelkite nerimo sau ir artimiesiems. Viską kontroliuokite gera nuovoka ir supratingumu. Jei pajutote kitokius simptomus nei jau esate jutę anksčiau, nedelskite, pasitarkite su jus gydančiu šeimos daktaru. Ir atminkite, kad gera savęs priežiūra – greitas atsistatymas po ligos.  Būkime sveiki ir saugūs, saugokime save ir savo artimuosius.