Laisvalaikis

Vestuviniai fejerverkai: ką verta apie juos žinoti užsakant savo šventei?

Ruošiantis didžiajai šventei labai dažnai iškyla pačių įvairiausių klausimų. Vieni yra svarbesni, kiti ne tokie aktualūs. Jeigu šventei sugalvojote užsisakykite fejerverkus, tikriausiai labai daug apie tai negalvojate, tiesiog kreipiatės į profesionalus, išsakote savo lūkesčius ir tuo viskas baigiasi. Tačiau šiame straipsnyje norime plačiau papasakoti apie vestuvinius fejerverkus ir ką būtina žinoti ir apie ką pagalvoti prieš juos užsakant.

Įvairios jų rūšys ir naujausios tendencijos

Tikriausiai daugelis fejerverkus įsivaizduoja įprastai leidžiamus, kurie neturi tam tikro eiliškumo ar kitų niuansų. Tačiau galbūt daugeliui gali būti naujiena, kad fejerverkai gali būti leidžiami ir dieną. Aišku, tai nebus įprasti fejerverkai, bet jie tikrai paliks įspūdį. Tad jei jūsų vestuvės bus trumpos ir vyks tik dienos metu, tuomet galite rinkis dieninius fejerverkus, kurie gali būti spalvoti dūmai arba efektai, kuriuos sukelia traškantys garsai. Vargu ar svečiai dienos metu gali tikėtis tokių pramogų, tad esame garantuoti, kad jie būtų tikrai nustebinti. Kita, gan greitai populiarėjanti pramoga yra grojantys fejerverkai. Jų esmė yra susiderinti su muzika ir sukurti vientisą harmoniją. Be to, vestuvėse labai populiaru leisti vienos spalvos fejerverkus, tačiau jų formos ir dydžiai turi būti skirtingi.

Ką pravartu žinoti prieš renkantis šią pramogą?

Kad vestuviniai fejerverkai tikrai būtų kokybiški, juos reikėtų rinktis iš specializuotų parduotuvių, o dar geriau būtų kreiptis į profesionalus, kurie šia pramoga pasirūpins visokeriopai. Be to, labai svarbu atkreipti dėmesį į daromos šventės vietą ir ar joje bus saugu leisti fejerverkus. Prieš renkantis fejerverkus labai svarbu žinoti savo leidžiamą biudžetą, nes jų kainos gali svyruoti labai įvairios, tad labai svarbu pasiskaičiuoti, kiek galite sau leisti. Jeigu biudžetas leidžia skirti nemažą sumą, tuomet patartina rinktis profesionalus, kurie šią akimirką padės sukurti dar įspūdingesnę. Taip galėsite mažiau kuo rūpintis ir gausite ne vieną papildomą naudą.

Dažniausiai daromos klaidos

Renkantis fejerverkus ir neturint patirties galima pridaryti daug klaidų, kurios gali kainuoti gan brangiai. Kad jų išvengti pateikiame kelis patarimus ir įžvalgas, į ką reikėtų atkreipti dėmesį:

  1. Fejerverkus rinkitės tik iš patikimų gamintojų ar pardavėjų. Jokiu būdu nepasitikėkite neaiškiais pardavėjais, kurie bet kokia kaina nori įbrukti jums fejerverkus už labai žema kainą.
  2. Jeigu fejerverkus įsigyjate savarankiškai, visada atkreipkite dėmesį ar ant jų yra lietuviška instrukcija. Jeigu jos nėra, geriau venkite tokios produkcijos.
  3. Nesirinkite fejerverkų iš atvirų prekybos vietų, nes rizikuojate nusipirkti juos nekokybiškus, nes didelė tikimybė, kad jie bus sudrėkę ir pažeisti.