Mada

Platus pakabukų pasirinkimas

Papuošalus myli kiekviena moteris, todėl kiekviena iš jų turi bent jau po kelis. Kai kurie papuošalai yra pagrindiniai, kuriuos segima kasdien, o kai kurie gali būti priedas, tačiau puikiai papildantis įvaizdį. Tad šiame straipsnyje ir norėtume daugiau pakalbėti apie papildomą papuošalą, kuris yra segamas prie grandinėlės, tai yra pakabukas. Kadangi moterys turi pačius įvairiausius stilius, pomėgius ir panašiai, todėl nenuostabu, kad ir jų pasirinkimas yra pakankamai didelis.

Pakabukai kasdien

Tikriausiai tokie pakabukai, kurie yra segami kasdien yra pakankamai aktualūs, nes tikrai ne kiekvieną dieną reikia puoštis, atrodyti išskirtinai. Dažniausiai mes einame į darbą, tad ir kurti kažkokį kitokį ir išskirtinį stilių nėra būtina. Todėl kasdien pakabukai turėtų būti ne per daug dideli, kad nekristų į akis, neturėtų būti ir per daug blizgūs, bet, aišku, tam tikrus akmenėlius, kaip papildomas detales gali turėti. Jie turėtų atrodyti tinkamai tiek su didesne iškirpte, tiek su apranga, kuri yra prigludusi prie kaklo. Dar yra labai patogu ir tada, kai kiekvieną dieną tokio pakabuko nereikia nusisekti, tad jis irgi neturėtų trukdyti atlikti kasdienių darbų.

Puošnesni pakabukai

Puošnesnius pakabukus galime segėti tada, kai einame į įvairias šventes, vakarėlius, gimtadienius ir panašiai. Tad čia irgi vienos konkrečios taisyklės nėra, nes kiekviena šventė gali būti skirtinga, todėl ir pakabukai ir kaklo papuošalai gali būti vis kitokie. Aišku, į tokias šventes galima rinktis kur kas didesnius ir puošnesnius papuošalus, tad ne išimtis yra ir pakabukai. Nebijokite eksperimentuoti ir pabandyti kelis variantus, nes taip bus aiškiau, kuris variantas yra tinkamesnis. Verta žinoti ir tai, jeigu tam norimo pakabuko nerandate, tai visada galite pasinaudoti individualiu pakabukų sukūrimu pas specialistus.

Universalūs pakabukai

Tokį pakabukų variantą rasti yra sunkiausia, tačiau įdėjus kiek daugiau pastangų tikrai galima atrasti ne vieną variantą. Labai svarbu paminėti ir tai, kad kiekvienos moters skonis skiriasi, todėl kas vienai gali atrodyti kasdieniška, kitai per daug puošnu, tad dėl skonio ginčytis negalima. Tad jeigu norite atrasti universalius pakabukus verta atkreipti dėmesį į:

  • jų dydį;
  • koks puošnus yra. Rinktis per daug puošnų nėra rekomenduotina;
  • ar pakabukas dera prie pačios grandinėlės;
  • jeigu nešiojate kiek daugiau papuošalų, visada verta atkreipti dėmesį į visumą, ar kasdieniam stiliui papuošalų nėra per daug.