kaljanas
Laisvalaikis

Kaljanai. Kuo jie skiriasi?

Kaljano pasirinkimas – nėra paprastas dalykas

Jeigu Jus nusprendėte įsigyti kaljaną – kitaip dar žinoma kaip vandens pypke, arba anglų kalboje – hookah. Norime pasidalinti naudingais patarimais su Jumis, kaip galite sutaupyti pinigų ir gauti kokybišką daiktą. Apačioje išvardinsime keletą svarbiausių dalykų, kuriuos pravartu žinoti besirenkant. –  medžiaga, aukštis ir žinoma vienas svarbiausių dalykų – kaina, nuo kurios praktiškai viskas priklauso.

Kaljano medžiaga yra svarbus dalykas

Jeigu norite, jog kaljanas teiktų didžiausią malonumą, būtų komfortiška juo naudotis turite nepagailėti pinigų, nesirinkti pačių pigiausių kaljanų, kurie dažnai yra mažo aukščio. Pigiausi kaljanai ilgai Jums nelaikys. Rinktis patariame bent jau nerūdijančio plieno, arba stiklinį. Tokie kaljanai reikalauja daugiau priežiūros, jeigu norite jog jie spindėtų, tačiau gražiai padėti jie yra puiki interjero detalė kambaryje.

large and small hookah made of different materials
Hookah Shop parduotuvėje rasite platų prekių asortimentą ir geriausias kainas

Kaljano aukštis

Atminkite, jog maži kaljanai patogūs dėl vienintelės priežasties – keliaujant.  Sutiksite jog, nepatogu būtų į kelioninį bagažą dėtis 120 cm aukščio kaljaną. Visų pirma tai yra nepatogu, visų antra lėktuvo bagaže, ar automobilio bagažinėje jis gali sudužti ir taip turėsite didelius nuostolius.

Dar vienas didesnio aukščio kaljano privalumas, tai, jog vazoje sulaikoma daugiau dūmų, o kuomet jis atkeliauja būna šaltesnis bei gaivesnis.

Biudžeto nusistatymas

Geriausia ir patogiausia yra rinktis kaljanus elektroninėje parduotuvėje, tokioje kaip hookahshop.lt . Čia galite pasirinkti skirtingus modelius, pasilyginti kainas. O reikalui esant paskambinti savo srities specialistams, ir jie su malonumu Jums padės.

Dažniausiai kaip ir minėta kaljanai kaina priklauso nuo dydžio, šlangų kiekio, medžiagos ir dizaino.

Turėkite mintyje, jog pigus kaljanai nevisada yra minusas. Taip, tai atsižvelgia viso ritualo kokybei, tačiau jeigu esate naujokas tai Jums tik į naudą. Išmoksite su juo elgtis, o galbūt šis laisvalaikio leidimo būdas Jums nebus prie širdies ir jį nutraukti nebus gaila? Niekada negalite žinoti kas gali nutikti.

Kurie kaljanai turi daugiau privalumų – stikliniai ar sunkūs metaliniai?

Vėl gi, reiktų lyginti Jūsų poreikius. Stikliniai kaljanai nerūdija, juos lengviau išvalyti ir yra išskirtinių dizainų, tačiau jie gali sudužti, kas negręsia metaliniams sunkiems kaljanams. Paprastai stikliniai kaljanai būna brangesni.

Kaip ir apie kiekvieną dalyką žmonės turi savo atskirą nuomonę, kuri ne visada yra teisinga.  Jeigu norite jog kaljano naudojimas būtų maksimaliai malonus – kreipkitės į savo srities profesionalus. Tai galioja daugumoje sričių.

Tekstas parengtas Ekomokslo redakcijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *