Namai

Grandininis pjūklas – pagalba sodo darbuose

Turite sodą? Tokiu atveju siūlome pasirūpinti ir įranga, kuri gali padėti aplinkos priežiūros darbus atlikti kur kas paprasčiau. Šiuo metu technika girioms ir parkams, sodams yra labai įvairi. Tikrai ne visada verta pirkti tai, kas yra siūloma rinkoje, kadangi sodui dažnai reikia mažiau technikos nei tuomet, kai prižiūrimi parkai.

Viena svarbiausių yra grandininiai pjūklai. Jų yra labai daug ir labai įvairių, tad renkantis siūlome kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms ir tuo pačiu tartis su specialistais, kurie sukonkretins bei pagreitins paieškas.

Varomoji įrangos galia

Patikimi grandininiai pjūklai dažniausiai siejami su tam tikru prekiniu vardu. Pavyzdžiui, šiuo metu dažnai yra minima STIHL kokybė ir galima įsigyti labai daug ir labai įvairių šio gamintojo pjūklų.

Kai nereikia labai galingo – geriausias pasirinkimas yra akumuliatoriniai. Jie yra pakraunami, tad nebus laido, kuris gali varžyti. Galimas ir toks, kuris veikia elektra. Bus laidas ir tuo pačiu jie nėra labai galingi, tačiau sodo darbuose – pakanka. Galiausiai, benzininiai – patys galingiausi. Kai kurie teigia, kad tai yra geriausias pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi itin aukštos kokybės, profesionalumo. Tiesa, tikrai tarnauja ir asmeniniams poreikiams, labai našūs, nors kaina nėra didelė.

Pačios įrangos sunkumas

Renkantis pjūklą taip pat vertinkite – ar jis yra sunkus. Žinoma, kad darbus bus atlikti kur kas paprasčiau, jeigu pati įranga nebus labai sunki. Tačiau reikia suprasti, kad benzininiai, kurie dažniausiai vadinami pačiais geriausiai – patys sunkiausi, tad reikia jėgos, kad jie būtų išlaikomi. Tai normalu ir tuo pačiu galiausiai įvaldžius tas svoris tikrai nebus labai didelis.

Kokius darbus su juo galima atlikti?

Grandininis pjūklas daugeliui žmonių siejasi tik su medžio pjovimu. Visgi, tai nėra visiškai tiesa, kadangi šios gana galingos įrangos galimybės yra labai plačios. Nuo medžių, kurie yra sode, genėjimo, iki pjovimo, malkų ruošimo bei daugelio kitų darbų, kurie dažniausiai yra neatsiejami nuo gyvenimo nuosavuose namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *