suo
Patarimai

Ar narvas šunims yra būtinas?

Jeigu nusprendėte įsigyti šunį – tokiu atveju labai svarbu pasirūpinti ir daiktais, kurie jam suteikia galimybę jaustis gerai, sveiku ir tuo pačiu saugiai. Vienas dažnai abejonių keliančių daiktų yra narvai, kurie tikrai kur kas reikalingesni nei daugeliui atrodo.

Išties, narvai šunims yra rekomenduojami tiek veterinarų, tiek kinologų, tad keista, kad žmonės patys sugalvoja mitus, kurie yra nepagrįsti. Galiausiai, narvas šuniui namuose neužima daug vietos, tačiau leidžia gyvūnui kur kas geriau jaustis aplinkoje, kurioje būna visą dieną.

Ar narvas turi būti didelis?

Šunų narvai yra labai įvairaus dydžio ir reikia rinktis tokį, kuris geriausiai atitinka Jūsų šuns poreikius. Tikrai nereikia labai didelio, kadangi tai dažniausiai šuniui nesuteikia to saugumo jausmo, kuris ir yra prioritetas. Metalinis narvas turi būti toks, kad šuo galėtų laisvai stovėti, tačiau ne toks erdvus, kad čia pavyktų be jokio vargo intensyviai žaisti.

Kam jo reikia?

Narvas, kaip jau minėjome, pirmiausia šuniui suteikia saugumą. Taip pat tai dažniausiai yra ta erdvė, kur keturkojis ilsisi. Daugelis šeimininkų kasdien bent jau 9 valandas per dieną praleidžia darbe, tad šuniui reikia zonos, kur jis jaučiasi saugus. Ir narvas yra būtent tokia vieta, kur jis gali visą dieną ilsėtis ir negalvoti apie tai – kur yra jo šeimininkas. Ir ypač svarbu, kad gyvūnas savo pirmais gyvenimo mėnesiais savo naujuose namuose turėtų narvą, kadangi būtent tada jis dažniausiai labiausiai visko bijo, tad tokia apsauga yra labai reikalinga.

Narvo pirkimas

Geriausia narvus yra įsigyti internete. Tai bene pats greičiausias būdas ne tik kur kas paprasčiau palyginti variantus, tačiau taip pat ir pamatyti akcijas, kurios sumažina kainas, tačiau kokybė yra tokia pat puiki. Galiausiai, siūlome daugiau tartis su specialistais, kurie jais prekiauja. Būtent ekspertų patarimai renkantis dažniausiai ir yra patys svarbiausi.

Šuns narvas gali padėti Jūsų naujam šeimos nariui kur kas greičiau adaptuotis, o tai turėtų būti kiekvieno atsakingo šeimininko darbas ir tuo pačiu tikslas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *