Patarimai

Antrankiai lovos žaidimams – kurį tipą rinktis?

Svarstote išbandyti BDSM? Jei ieškote naujojo kelio, antrankiai yra tikrai paprastas ir labai smagus būdas pradėti. Suvaržymai yra puikus būdas tyrinėti vergijos pasaulį ir atrasti naują malonumo bei žaidimo lygį. „Antrankių naudojimas gali atrodyti gana savaime suprantamas, tačiau reikia žinoti keletą pagrindinių dalykų, kad užtikrintumėte, jog kuo geriau išnaudotumėte antrankius ir tai darytumėte saugiai.“

Suvaržymų įvedimas.

Kai dauguma žmonių galvoja apie BDSM, mielas, švelnus pokalbis tikriausiai yra paskutinis dalykas, kuris ateina į galvą. Tačiau bet kokia BDSM žaidimo forma turi būti pagrįsta absoliučiu pasitikėjimu ir efektyviu partnerių bendravimu. Prieš pradėdami tyrinėti, nustatykite sutikimą, ribas ir saugius žodžius, toks dalykas yra labai būtinas ir svarbus norint darnos ir supratimo. Pasikalbėkite su savo partneriu apie tai, kas jus sujaudina. Šią diskusiją per „nešvarius pokalbius“ galėsite įsigilinti į detales ir sukurti scenarijų, kurį vėliau galėsite suvaidinti, kartu kuriant įtampą. Sukurkite sceną; suviliok ir atsipalaiduok su savo partneriu, – pataria didžioji dalis išbandžiusių suaugusiųjų žaidimus. Tokiems žaidimams turite būti emociškai pasirengę. Tai iš esmės reiškia, kad norėdami dalyvauti, turėtumėte būti protingai nusiteikę. Uždekite žvakes, pabučiuokite ir ugdykite laukimą, kas ateis. Lėtai veikiant kūnas labiau reaguoja į pojūčius.

Pasirinkite savo antrankių stilių. Yra tiek daug įvairių antrankių ir suvaržymų, todėl tikrai nebūtina vaikščioti sumuštais riešais (žinoma, nebent tuo užsiimate). Daug kas jums galėtų pasakyti, kad niekada, niekada nenaudočiau tų pigių metalinių rankogalių, kuriuos matote, nes jie taip smarkiai supjaustys jūsų riešus. Venkite jų bet kokia kaina. Visada pradėkite nuo minkštų rankogalių. Tamprūs antrankiai leidžia tyrinėti suvaržymus, nesijaudinant, kad įstrigsite. Galite žaisti su valdymu, jausitės patogiai ir jums netrukdys jokie suveržimo spaustukai. Hipoalerginis silikonas yra puiki ir saugi medžiaga sekso žaislams ir aksesuarams – jie minkšti, lankstūs ir tvirti. Jeigu jums sunku apsispręsti ar jums reikia daugiau informacijos, jos galite rasti internetiniame puslapyje ageismas.lt, kurioje tikrai rasite jums reikiamus atsakymus, o gal net ir ieškomus žaidimo įrankius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *