Patarimai

Butti gertuvės – pliusai ir minusai renkantis tokio tipo gertuves

Renkantis kiek brangesnį daiktą, visada stengiamės įžvelgti kaip įmanoma daugiau pliusų ir minusų, kurie sakytų, ar verta pirkti tokį daiktą, ar ne. Aišku, kai daiktas kainuoja vos kelis eurus, tai tokių pasvarstymų tikrai nėra, bet jei jis yra brangesnis, tai dvejonių tikrai gali sukelti. Aišku, gali būti ir tokių situacijų, kai atrodo labai paprastas daiktas, bet jis kainuoja kiek brangiau, nei kad kitos rūšies toks pats daiktas, tad tada taip pat gali kilti abejonių, ar į jį verta investuoti. Tad šiame straipsnyje nusprendėme daugiau papasakoti apie Butti gertuves, kokius pliusus ir minusus jos turi.

Pliusai renkantis Butti gertuves

Butti gertuvės turi ne vieną pliusą:

Jos yra labai patvarios, tad nusipirkus vieną gertuvę ją galėsite naudoti ne vienerius metus:

  • Platus pasirinkimas leis pasirinkti kiekvienam pagal gyvenimo būdą, grožį ir kitus svarbius dalykus;
  • Įsigyti yra labai paprasta, nes tokias gertuves galima nusipirkti internetu;
  • Yra labai sandarios, todėl gali galite drąsiai vartyti dėti į krepšį, guldyti, nei vienas lašas iš tokios gertuvės neišlašės.
  • Puikiai sulaiko šilumą, tad artėjant žiemos sezonui tokia gertuvė gali būti puiki dovana.

Minusai renkantis Butti gertuves

Kai išvardinome tiek daug pliusų, tai tikriausiai sunku patikėti, kad tokios gertuvės gali turėti ir minusus. Aišku, kai kam jie gali būti visiškai bereikšmiai, bet juos vis tiek svarbu paminėti, kad būtų sudaroma tam tikra nuomonė. Pirmasis minusas gali būti tas, kad jos kainuoja kiek brangiau, nei kad įprastos gertuvės, todėl kai kuriuos tai gali atbaidyti. Tačiau tokio tipo gertuvės yra kur kas kokybiškesnės, tad automatiškai ir kaina kyla. Tad nusipirkus vieną, ji galės tarnauti kelis metus, o nusipirkus paprastą, ji gali apsigadinti jau po kelių mėnesių. Tokius argumentus taip pat būtina įvertinti. Dar vienas minusas gali būti tas, kad pasirinkimas jų yra labai didelis ir ne visiems gali būti lengva išsirinkti. Bet kai pamatysite patinkantį variantą, tikrai suprasite, kad jis skirtas jums. Ir dar kai kam gali pasirodyti minusas toks, kad ne visose parduotuvėse jos yra pardavinėjamos, tačiau jas galima įsigyti internete ir didelio nepatogumo tikrai nėra.

Ar tikrai vertos dėmesio?

Apžvelgus tiek pliusus, tiek minusus galima drąsiai sakyti, kad tokios gertuvės tikrai vertos dėmesio ir jas kur kas labiau apsimoka įsigyti nei tas, kurios kainuoja vos kelis eurus. Tad jeigu ir jūs šiuo metu svarstote apie kokią nors gertuvę ar ieškote dovanų, Butti gertuvės gali būti puikus variantas.